Zbigniew Boniek słowa
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 18 Marca 2020

Przerażające słowa Zbigniewa Bońka. Twierdzi, że po fali zachorowań dojdzie do tragedii

Zbigniew Boniek postanowił wypowiedzieć się w sprawie fali zachorowań, która przetacza się przez Polskę. Jak twierdzi, może pojawić się coś znacznie gorszego, na co również powinniśmy zwrócić uwagę.

Zbigniew Boniek postanowił udzielić wywiadu Super-Expressowi, w którym wypowiedział się na temat obecnej sytuacji na świecie. Jako sternik polskiego futbolu były piłkarz Juventusu musi podejmować bardzo ważne decyzje, a ostatnie dni z pewnością były dla niego trudne. Dopiero dowiedzieliśmy się, że Euro 2020 zostało przeniesione na przyszły rok, a wciąż nie wiadomo, co stanie się z rozgrywkami ligowymi.

Warto jednak myśleć o tym, co będzie działo się poza futbolem, bo obecnie jest to chyba dla wszystkich najważniejsze. Zbigniew Boniek twierdzi, że po zakończeniu kryzysu może dojść do wielkiej tragedii, której długo nie zapomnimy. Co gorsza, może ona dotyczyć w zasadzie całego świata, dlatego powinniśmy być szczególnie wyczuleni w wypadku pojawienia się jakiegokolwiek podejrzenia.

Nieoficjalnie: Arkadiusz Milik odchodzi z Napoli. Reprezentant Polski ma dośćNieoficjalnie: Arkadiusz Milik odchodzi z Napoli. Reprezentant Polski ma dośćCzytaj dalej

Zbigniew Boniek obawia się wielkiej tragedii

Zbigniew Boniek mówi wprost, że jeszcze gorszy od kryzysu epidemiologicznego może być kryzys ekonomiczny, który z pewnością również się pojawi. Wszystko przez to, że tysiące osób pozostaje bez pracy, wiele firm nie zarabia, dlatego dla naprawdę wielu osób sytuacja jest fatalna. Włodarz obawia się, że może to przynieść naprawdę fatalne konsekwencje.

- Musimy walczyć, aby nie doprowadzić do zagłady gospodarki. Ja na przykład boję się fali samobójstw, bo jeśli - odpukać - ekonomicznie byłoby bardzo źle, to samobójstw może być więcej niż bezpośrednich ofiar koronawirusa - stwierdził Zbigniew Boniek.

Gwiazda FC Barcelony Gwiazda FC Barcelony "musi odejść". Nie ma wyjścia, cierpliwość się wyczerpałaCzytaj dalej

Zbigniew Boniek ma poważne obawy

- Na razie się izolujemy, i bardzo dobrze, w tym momencie tak według mnie trzeba. Ale ile to ma trwać, jak długo, na jakich zasadach? - dodaje Zbigniew Boniek, wskazując na bardzo poważne i uzasadnione obawy.

Sytuacja z pewnością nie jest w tym momencie łatwa i wciąż nie udało znaleźć się idealnego rozwiązania w trakcie obecnego kryzysu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Są nowe zalecenia ws. koronawirusa. Jeśli nie będą przestrzegane, może być o wiele gorzej
  2. Koronawirus. Tłumy nad Wisłą. Piją z jednej butelki, ćwiczą na siłowni
  3. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje legendarny bokser - R. Mayweather
  4. Były najlepszy zawodnik świata usłyszał przerażającą diagnozę. Sytuacja jest bardzo niepokojąca
  5. Właściele Manchesteru City kupują kolejny klub. Na naszych oczach rodzi się kolejna potęga?
  6. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News