Zbigniew Boniek wyzwanie
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 18 Marca 2020

Zbigniew Boniek rzucił wyzwanie tysiącom Polaków. Prezes PZPN działa w szczytnym celu

Zbigniew Boniek postanowił rozpocząć akcję, która ma zaangażować jak najwięcej Polaków. Polski działacz zaprosił do wzięcia udziału każdego z nas, nagrywając specjalny filmik na Twitterze. Udostępnił go Polski Związek Piłki Nożnej.

Zbigniew Boniek uchodzi za osobę, która ma ogromny wpływ na polskie środowisko piłkarskie i jest w stanie dotrzeć do dziesiątek tysięcy Polaków, ale również do ludzi spoza naszego kraju. To między innymi dlatego uznaje się go za dobrego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, bowiem udało mu się zmienić oblicze tej instytucji po latach złej reputacji.

Prezes związku bardzo aktywnie udziela się na Twitterze, gdzie komentuje aktualne wydarzenia. Teraz jednak zdecydował się na to, by swoje narzędzie kontaktu z fanami wykorzystać w zupełnie inny sposób. Postanowił on rzucić wyzwanie tysiącom kibiców, zmuszając ich do podjęcia rywalizacji.

Zawodnik Premier League walczy o życie. Jego stan jest bardzo ciężkiZawodnik Premier League walczy o życie. Jego stan jest bardzo ciężkiCzytaj dalej

Zbigniew Boniek rzuca wyzwanie polskim kibicom

Zbigniew Boniek postanowił zamieścić na Twitterze filmik, na którym żongluje piłką na korytarzach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jak sam napisał, w tym wieku i w takich butach na wąskim korytarzu wcale nie należy to do łatwych zadań, jednak mimo wszystko film udowodnił, że pomimo wieku Zbigniew Boniek wciąż może pochwalić się umiejętnościami technicznymi.

- Gotowi do wyzwania Zbigniewa Bońka? #ZOSTAŃWDOMU i podbijaj piłkę tyle razy, ile masz lat! Czekamy na Wasze filmy pod hashtagiem #PodbijamyRazem! - czytamy we wpisie Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze.

Poruszający apel Wojciecha Szczęsnego do kibiców. Chodzi o epidemię, wzruszające słowaPoruszający apel Wojciecha Szczęsnego do kibiców. Chodzi o epidemię, wzruszające słowaCzytaj dalej

Zbigniew Boniek wpadł na dobry pomysł

Akcja rozpoczęta przez Zbigniewa Bońka ma zaangażować tysiące osób i sprawić, by internauci pokazali, że są w stanie żonglować piłkę we własnych czterech ścianach. Wyzwanie z pewnością może dostarczyć wielu osobom rozrywki, bo na pewno nie zalicza się ono do łatwych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  2. "Ratujcie gastronomię, zostaliśmy bez środków do życia". Szef kuchni błaga o pomoc, bez niej mogą nie przetrwać
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News