Zbigniew Boniek szkolenie
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 18 Października 2019

Zbigniew Boniek pochwalił się swoimi "osiągnięciami". Kibice zaczęli wyśmiewać prezesa

Zbigniew Boniek jest osobą, która bardzo lubi chwalić się tym, co udało jej się zrobić. Nie zawsze jest to jednak odbierane pozytywnie przez kibiców. Działania prezesa PZPN tym razem spotkały się z głośnymi drwinami.

Zbigniew Boniek wywołuje mieszane uczucia wśród sympatyków polskiej piłki nożnej. Prezes PZPN należy do osób, którym chwalenie się swoimi osiągnięciami przychodzi bardzo łatwo. Problem jednak w tym, że czasami wyczyny najbardziej znanego włodarza w naszym związku nie są tak wielkie, jak on sam próbuje ogłaszać w mediach społecznościowych. Dziś pojawiła się kolejna jego odważna deklaracja.

Dziś były zawodnik Juventusu i Romy przyznal, że Polski Związek Piłki Nożnej jest dziś wzorem dla wielu zagranicznych federacji, które starają się czerpać korzyści ze współpracy z Polakami. Kibice jednak zauważają, że efekty szkolenia naszych zawodników wcale nie są tak dobrze, jak mogłoby się wydawać, bo nasza reprezentacja nadal nie może równać się z najlepszymi.

Legendarny włoski klub ogłosił upadłość. Jeszcze niedawno występowali w nim PolacyLegendarny włoski klub ogłosił upadłość. Jeszcze niedawno występowali w nim PolacyCzytaj dalej

Zbigniew Boniek zaliczył wpadkę w mediach społecznościowych

- Doczekaliśmy się dobrych czasów. Dużo zagranicznych federacji pyta nas o nowe koncepcje szkoleniowe, które wprowadziliśmy i realizujemy w ostatnich latach - stwierdził w swoim wpisie na Twitterze Zbigniew Boniek, zwracając uwagę na to, że Polacy są bardzo chwaleni za pracę u podstaw, jaką wprowadzić miał rzekomo Polski Związek Piłki Nożnej za czasów rządów Zbigniewa Bońka.

Problem jednak w tym, że kibice zupełnie nie zgadzają się z tymi słowami. Wielu zastanawia się, które federacje rzeczywiście chciałyby nawiązać współpracę z Polską widząc, że w naszym kraju nie pojawia się zbyt wiele młodych talentów. Póki co nasz kraj słynie z Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego i Krzysztofa Piątka, ale prawdziwych gwiazd nie produkujemy zbyt wiele.

Zbigniew Boniek wygłosił kontrowersyjną opinię

Jeden z internautów zaczął zastanawiać się nawet, które kraje mogłyby czerpać korzyści ze współpracy z Polakami. Jako przykład podał San Marino i Andorę, bo tylko federacje tych krajów przychodziły mu do głowy. W istocie, trudno jest zrozumieć, co miał na myśli Zbigniew Boniek. Niestety nie otrzymaliśmy od prezesa żadnych przykładów na potwierdzenie jego tezy.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News