Zbigniew Boniek apel prezydent
YouTube - TVP
Autor Piotr Bernaciak - 20 Marca 2020

Zbigniew Boniek ostrzega prezydenta. "Mam taką małą podpowiedź"

Zbigniew Boniek postanowił zwrócić się z apelem do samego prezydenta Andrzeja Dudy. Mało kto mógł spodziewać się takich słów ze strony prezesa PZPN, który nie miesza się zbyt często w sprawy polityczne.

Zbigniew Boniek postanowił zwrócić się na Twitterze do Andrzeja Dudy. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej znany jest z tego, że często zdarza mu się używać mediów społecznościowych w sytuacjach nie tylko zawodowych. Regularnie mamy do czynienia z opiniami znanego włodarza na tematy, które często nie są wcale związane z polskim futbolem.

Tak właśnie stało się również tym razem, gdy Zbigniew Boniek postanowił zwrócić się do prezydenta RP za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chciał on zwrócić uwagę głowy państwa na problem, który jego zdaniem może nawet przeszkodzić mu w wygraniu nadchodzących wyborów prezydenckich.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?Czytaj dalej

Zbigniew Boniek ostrzega prezydenta

- Szanowny Panie Prezydencie, odwołując się do naszej znajomości i mojego szacunku do Pana, mam taką małą podpowiedź. Niech Pan uważa na grupę "#Duda2020" na TT, bo robią Panu złą robotę . Stado..... nie wiadomo przez kogo spuszczone. Ukłony i szacunek - pisze na Twitterze Zbigniew Boniek (pisownia oryginalna).

Zbigniew Boniek w przeszłości nie narzekał na współpracę z Andrzejem Dudą. Oczywiście kontakty sternika PZPN z głową państwa nie odbywają się często, jednak dochodzi do nich dość regularnie w przypadku najważniejszych wydarzeń dla polskiego futbolu. Tym razem to sam Boniek postanowił napisać wprost do prezydenta w związku z tym, co zauważył w mediach społecznościowych.

Ogromne kłopoty Barcelony! Piłkarze stracą fortunę, fatalne wiadomościOgromne kłopoty Barcelony! Piłkarze stracą fortunę, fatalne wiadomościCzytaj dalej

Zbigniew Boniek napisał do Andrzeja Dudy

Póki co nie doczekaliśmy się żadnej oficjalnej odpowiedzi ze strony prezydenta, jednak na słowa Zbigniewa Bońka zareagowało bardzo wielu użytkowników Twittera. Wielu z nich twierdzi, że prezes PZPN nie powinien zajmować się ostrzeganiem prezydenta przed czymkolwiek, są jednak również tacy, którzy podzielają zdanie byłego gwiazdora Juventusu i Romy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. PZPN zamierza pomóc polskim klubom. Zbigniew Boniek ujawnia szczegóły planu
  4. Kamil Stoch zakończy karierę? Eksperci nie mają wątpliwości, wyjście jest jedno
  5. Gwiazdor Juventusu złamał kwarantannę. Chciał opuścić kraj, czeka go surowa kara
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News