Zbigniew Boniek
Zbigniew Boniek
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Sierpnia 2020

Zbigniew Boniek ujawnił bardzo smutną informację. Z gwiazdorem jest źle, współczujemy

Zbigniew Boniek podzielił się z fanami niepokojącą informacją. Znany ze swojej aktywności na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, tym razem postanowił wykorzystać media społecznościowe, by przekazać kibicom bardzo smutną wiadomość. Szef polskiej piłki ujawnił szczegóły ciężkiej choroby, z którą zmaga się uwielbiany gwiazdor. Sytuacja piłkarza wygląda bardzo źle. 

Zbigniew Boniek dość niespodziewanie podał na Twitterze informacje na temat stanu zdrowia znanego gwiazdora piłki nożnej, który od jakiegoś czasu zmaga się z chorobą. Doskonale zorientowany prezes PZPN napisał w mediach społecznościowych o szczegółach dotyczących problemów zawodnika.

Przykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoPrzykra wiadomość dla wszystkich kibiców skoków narciarskich. Potwierdziło się, Polacy nie zobaczą swoich idoli na żywoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi


Zbigniew Boniek przekazał bardzo smutne wieści

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek od lat związany jest z Włochami i tamtejszą Serie A, gdyż jako piłkarz występował w Juventusie i AS Romie, a po zakończeniu kariery osiedlił się z rodziną na stałe w tym kraju. Szef polskiej piłki jest postacią doskonale znaną w tamtejszym środowisku i dzięki temu posiada informacje na temat aktualnych wydarzeń związanych z włoskim futbolem.

Zbigniew Boniek postanowił zdradzić kibicom nieco szczegółów na temat jednego z najlepszych napastników Serie A i gwiazdy Atalanty Bergamo Josipa Ilicicia. Zawodnik rewelacyjnie spisującej się w rozgrywkach zarówno ligi włoskiej, jaki i Ligi Mistrzów Atalanty, od kilku tygodni nie brał udziału w meczach swojego zespołu z uwagi na problemy osobiste.

Niemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego. Aż trudno uwierzyć, jakie oceny dostałNiemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego. Aż trudno uwierzyć, jakie oceny dostałCzytaj dalej


Znany piłkarz zmaga się z poważnymi problemami

Pochodzący ze Słowenii piłkarz podobno bardzo źle zniósł czas pandemii i pogrążył się w depresji. Na domiar złego Josip Ilicic po powrocie do domu przyłapał podobno swoją żonę na zdradzie. Piłkarz miał doznać załamania i rozważać zakończenie kariery. Zbigniew Boniek we wpisie na Twitterze napisał krótko, jak wygląda obecnie sytuacja piłkarza. Niestety informacje przekazane przez Bońka są bardzo niepokojące.

- Josip Ilicic - cała Polska Ci kibicuje. Od miesiąca nie wychodzi z domu, bez apetytu.... Depresja może zaatakować każdego.... Forza Josip - napisał prezes PZPN i jednocześnie zapewnił o wsparciu ze strony społeczności kibiców w Polsce. Słoweńcowi, który swoją grą czynił futbol grą zdecydowanie lepszą, pozostaje życzyć pokonania problemów i ciężkiej choroby.

Źródło: "Super Express"


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już pewne, Sejm zatwierdził ustawę. Kierowcy będą zachwyceni
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News