Zbigniew Boniek
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Listopada 2020

Zbigniew Boniek wyśmiewa Marcina Najmana. Polacy zwijają się ze śmiechu, wymyślił mu nowy pseudonim

Zbigniew Boniek kolejny raz postanowił zażartować z Marcina Najmana. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i zawodnik Fame MMA od jakiegoś czasu toczą potyczkę słowną w mediach społecznościowych. Tym razem szef polskiej piłki zdecydował się nie tylko zakpić z kontrowersyjnego sportowca, ale i wymyślić mu nowy pseudonim. Polakom bardzo spodobał się przydomek, jaki Boniek nadał “El Testosteronowi”.

Zbigniew Boniek ponownie zakpił z Marcina Najmana. Prezes PZPN opublikował wpis na Twitterze, w którym przedstawił wymyślony przez siebie nowy pseudonim dla zawodnika sportów walki. Polakom z miejsca spodobał się pomysł byłego piłkarza.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Piękna wnuczka Szapołowskiej dorównuje urodą swojej babci. Właśnie trafiły na okładkę popularnego magazynu
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą


Zbigniew Boniek wyśmiewa Marcina Najmana przed Fame MMA 8

Już dzisiaj odbędzie się kolejna gala kontrowersyjnej organizacji Fame MMA. W oktagonie zobaczymy znanych z internetu celebrytów i przedstawicieli sportów walki. Nie zabraknie również Marcina Najmana.

Kontrowersyjny zawodnik z Częstochowy kończy już swoją karierę i w sobotę zmierzy się w pożegnalnej walce z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Między panami od dawna panuje napięta atmosfera. Podczas oficjalnego ważenia “Don Kasjo” odgrażał się, że pośle Najmana do karetki.

Nie jest to jednak jedyny pojedynek, w jaki uwikłał się Marcin Najman. Od kilku tygodni trwają przepychanki słowne w mediach społecznościowych między nim a prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewem Bońkiem. Zaczęło się od komentarza Najmana na temat walki z udziałem Deontaya Wildera.

Bokser w wywiadzie po walce z Tysonem Furym stwierdził, że jedną z przyczyn jego porażki jest fakt, że ma chude nogi. O taki stan rzeczy obwinił swoją matkę. - Efekty walki z Furym są duże - wyśmiewał słowa boksera Najman.

Na tweet Najmana odpowiedział wówczas właśnie Zbigniew Boniek. Prezes PZPN zażartował sobie z zawodnika Fame MMA. - Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy..... zabawa zazwyczaj się kończy zanim robi się kocioł...Trzymaj się Byku. - napisał.

Słowa te zdecydowanie nie spodobały się Najmanowi, który postanowił uderzyć w czuły dla prezesa Bońka punkt. “El Testosteron” wypomniał Bońkowi okres, w którym ten pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Polski. Mowa tutaj o roku 2002.

- Prezesie Boniek, proszę mi przypomnieć… Jak nazywał się trener Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, który po kolejnych przegranych zostawił drużynę i sam uciekł do Włoch? Pozdrowienia - zripostował gwiazdor Fame MMA.

Bayern Monachium - Werder Brema. Robert Lewandowski zawiódł miliony fanów, tragiczna gra Polaka, kompromitacjaBayern Monachium - Werder Brema. Robert Lewandowski zawiódł miliony fanów, tragiczna gra Polaka, kompromitacjaCzytaj dalej


Prezes PZPN rozbawił Polaków nowym pseudonimem dla Najmana

W sobotę obejrzeliśmy kolejną odsłonę starcia na słowa. Tym razem “uderzył” Zbigniew Boniek. Szef PZPN zaznaczył, że czeka na pożegnalną walkę Marcina Najmana. Przy okazji wymyślił zawodnikowi też nowy pseudonim.

- Dzisiaj kolejny piękny dzień z futbolem, no i rodzynek na koniec, czyli stróż Jasnej Góry vs Don Kasjo. Będzie się działo, kto wygra? - napisał Boniek.

Prezes nawiązał tym samym do zachowania Najman sprzed kilku tygodni. Wówczas zawodnik ruszył na Jasną Górę, by bronić Sanktuarium Matki Bożej przed rzekomymi atakami protestujących Polaków. Jak doskonale wiadomo, nikt nie atakował świątyni, a zdaniem Polaków Najman wyłącznie się skompromitował. Wpis prezesa rozbawił internautów.

Źródło: Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Naukowcy aż zamarli, gdy zobaczyli eksplozję meteoru. Nagranie uchwycił statek badawczy
  2. Lidl zaskakuje na Black Friday. Sprzęt niezbędny w każdym domu do 80 proc. taniej, żal nie skorzystać
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.
  7. Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” z ważnym przesłaniem do fanów. Nikt się nie spodziewał

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News