Zbigniew Boniek
TRICOLORS/East News
Autor Bartosz Goluch - 22 Kwietnia 2020

Najbliższa rodzina Zbigniewa Bońka zarażona COVID-19. Prezes PZPN poinformował o stanie zakażonych

Zbigniew Boniek przekazał informację o serii zarażeń koronawirusem w jego rodzinie. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ujawnił, jak czują się zakażeni. Boniek przyznał, że tęskni za najbliższymi, którzy przebywają w kwarantannie.

Boniek informuje, że na koronawirusa zachorowała rodzina jego syna. Oprócz syna prezesa, COVID-19 zarazili się także jego synowa oraz dwie wnuczki. Na szczęście sytuacja jest pod kontrolą.

Tak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćTak mieszka Adam Małysz. Prawdziwe luksusy warte miliony złotych, przepiękna posiadłośćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem

Zbigniew Boniek o koronawirusie w rodzinie

- Syn z rodziną są w Londynie, córka z rodziną w Rzymie. Syn, jego żona i dwie córki przeszli koronawirusa. Na szczęście asymptomatycznie, bez objawów. Mieli robione testy i one wykazały, że mogli mieć wirusa. Czują się dobrze - powiedział w rozmowie z WP Sportowefakty prezes PZPN.

Boniek opowiedział również o swojej córce, przebywającej w Rzymie. - Córka nie była zakażona. Jest zdrowa i bezpieczna na tyle, na ile można być bezpiecznym w dzisiejszych czasach. Chciałbym do niej i do syna pojechać, zobaczyć, przytulić, pośmiać się, ale nie można - przyznał.

Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćTak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłośćCzytaj dalej

Komunikacja w czasie epidemii

Znany z optymizmu i pogodnego usposobienia "Zibi" nie załamuje jednak rąk i stara się mimo wszystko utrzymać kontakt z najbliższymi. - Są komunikatory, dzięki którym można zrobić prawie że house party. W czterech się połączyć i mieć coś w rodzaju konferencji, spędzać w ten sposób czas razem - przekonuje prezes PZPN.

Na całym świecie koronawirusem zaraziło się w sumie ponad 2,5 miliona osób. Przeszło 175 tysięcy chorych na COVID-19 zmarło. W Polsce zakażenie koronawirusem potwierdzono u 9856 osób. Epidemia spowodowała śmierć 401 pacjentów.

Źródło: WP Sportowefakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News