Zbigniew Boniek TVP
YouTube - TVP Sport
Autor Piotr Bernaciak - 23 Marca 2020

Zbigniew Boniek ma pilny apel do wszystkich Polaków. Prezes PZPN prosi o pomoc

Zbigniew Boniek postanowił zaapelować do wszystkich Polaków. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poprosił o pomoc w bardzo trudnej sytuacji, w której obecnie się znajdujemy. Słowa byłego piłkarza brzmią bardzo poważnie.

Zbigniew Boniek w trudnych czasach z pewnością również nie może odczuwać spokoju. Wszystko przez to, że sternik Polskiego Związku Piłki Nożnej musi podejmować najważniejsze decyzje związane z rozgrywaniem spotkań na wielu poziomach rozgrywkowych. Póki co wciąż nie wiadomo, jak zostaną dokończone wszystkie rozgrywki, a przed związkiem pracowite tygodnie.

Prezes Zbigniew Boniek wielokrotnie wypowiadał się na temat obecnej sytuacji jako osoba, która cieszy się sporym szacunkiem ze strony społeczeństwa. Tym razem były legendarny piłkarz włoskich klubów wykorzystał swoją popularność, by wygłosić bardzo ważny apel do wszystkich Polaków, którzy przebywają obecnie w domach.

Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomWiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykomCzytaj dalej

Zbigniew Boniek wygłosił pilny apel do Polaków

- Hej , pomóżmy Ministrowi Zdrowia @SzumowskiLukasz, samym sobie i wszystkim Polakom. Siedzimy w domu. Za duzo nas na ulicy. Nie bagatelizujmy sprawy. Im szybciej to zrozumiemy, tym szybciej wrócimy do normalności - napisał na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek (pisownia oryginalna - przyp. red.), zwracając się do wielu tysięcy osób, które obserwują go w mediach społecznościowych.

To właśnie na Twitterze Zbigniew Boniek udziela się najczęściej komentując wszystkie sprawy związane z polską piłką nożną. Prezes PZPN może pochwalić się niemalże milionem obserwujących osób. Na podobny posłuch mógłby zapewne liczyć jedynie Robert Lewandowski. Dwóch najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli polskiego futbolu pokazało swoje wsparcie dla polskiego rządu i polskich służb w trudnym okresie.

Wojciech Szczęsny przebadany na obecność koronawirusa. Znamy wynik testuWojciech Szczęsny przebadany na obecność koronawirusa. Znamy wynik testuCzytaj dalej

Zbigniew Boniek prosi o wsparcie dla ministra

Zbigniew Boniek w ostatnich dniach również wielokrotnie wspierał policję i służbę zdrowia w walce z koronawirusem. W sieci pojawia się mnóstwo tego typu głosów, a sam Zbigniew Boniek niedawno pochwalił Roberta Lewandowskiego, który przeznaczył milion euro na walkę z niebezpiecznymi powikłaniami koszmarnego wirusa panującego obecnie w Europie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News