Zbigniew Boniek informacja
.
Autor Piotr Bernaciak - 23 Lutego 2020

Zbigniew Boniek przekazał fantastyczną wiadomość. Rodzina się powiększyła, gratulacje

Zbigniew Boniek postanowił pochwalić się na Twitterze wspaniałą wiadomością. Prezes PZPN uznał, że musi pochwalić się wspaniałym wydarzeniem w jego życiu. Otrzymał on wiele gratulacji.

Zbigniew Boniek nie unika kontaktów z polskimi kibicami poprzez media społecznościowe, na których jest bardzo aktywny. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej bardzo lubi korzystać z Twittera, by przekazywać najważniejsze informacje dotyczące polskiego futbolu lub dzielić się prywatnymi opiniami. Dziś jednak zrobił wyjątek z uwagi na ważne wydarzenie.

Dowiedzieliśmy się, że rodzina Zbigniewa Bońka powiększyła się. Prezes PZPN już od dłuższego czasu mówił o wspaniałej informacji, a teraz postanowił zamieścić w mediach społecznościowych wzruszające zdjęcie. Posypały się dziesiątki gratulacji dla byłego wybitnego piłkarza.

Cristiano Ronaldo bliski zapisania się w historii. Potrzebny mu jest tylko jeden golCristiano Ronaldo bliski zapisania się w historii. Potrzebny mu jest tylko jeden golCzytaj dalej

Zbigniew Boniek przekazał fantastyczną wiadomość

Zbigniew Boniek zamieścił na Twitterze dwa zdjęcia, w których powitał nowych dwóch członków swojej rodziny. Dowiedzieliśmy się, że dziś w nocy na świat przyszli Jakub oraz Bianca, dwójka wnuczków znakomitego polskiego piłkarza. Już od dłuższego czasu informował on o tym, że niebawem zostanie dziadkiem po raz kolejny, a dziś przyszedł czas na pochwalenie się zdjęciami.

Prezes PZPN niewątpliwie był bardzo wzruszony wobec informacji o bezproblemowym porodzie i przyjściu na świat dwójki kolejnych członków jego rodziny. Niektórzy kibice zastanawiają się, czy młody Jakub pójdzie w ślady dziadka i zapragnie zostać zawodowym piłkarzem.

.

.

fot. Twitter - Zbigniew Boniek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Znamy powołania Michala Doleżala na konkurs Pucharu Świata. Jedna duża sensacja
  4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)
  5. Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News