Zbigniew Boniek Ekstraklasa Lech Poznań Pogoń Szczecin
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 23 Września 2020

Z ostatniej chwili. Po meczu Lecha Poznań podjęto natychmiastową decyzję. Głos zabrał Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek aktywnie udzielał się na Twitterze w trakcie i po meczu Lecha Poznań z Apollonem. Dowiedzieliśmy się, że podjęta została bardzo ważna decyzja, która na pewno ucieszy sympatyków Kolejorza.

Zbigniew Boniek słynie ze swojej aktywności na Twitterze, która jednak nie zawsze wychodzi mu na dobre. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i tym razem postanowił zaangażować się w dyskusję z użytkownikami, gratulując Lechowi Poznań awansu do kolejnej, ostatniej już rundy eliminacji fazy grupowej Ligi Europy. Przy okazji padło bardzo ważne pytanie.

Kwestią kontrowersyjną jest odpoczynek piłkarzy z Poznania przed kolejnym meczem eliminacyjnym, w którym zmierzą się z serbskim Partizanem bądź z belgijskim Charleroi. Jak się okazuje, sprawa jest na tyle ważna, że Ekstraklasa wydała natychmiastowy komunikat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)
  2. Powstaje ogrodzenie na polskiej granicy. Budowa już ruszyła
  3. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje młody polski piłkarz, tysiące rodaków pogrążyło się w smutkuPolskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje młody polski piłkarz, tysiące rodaków pogrążyło się w smutkuCzytaj dalej

Zbigniew Boniek podniósł ważną kwestię

- Pewnie niedzielny mecz będą chcieli przełożyć by się lepiej przygotować, co Wy na to? - zapytał kibiców na Twitterze Zbigniew Boniek, nawiązując do awansu Lecha i do nadchodzącego meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin, który miał odbyć się w najbliższą niedzielę.

Kwestia odpoczynku ligowego poruszyła kibiców i rozpoczęła się dyskusja. Wszyscy czekali na rozmowę władz Lecha i Pogoni Szczecin, jednak okazało się, że nie będzie trzeba wyczekiwać kolejnych komunikatów ze strony klubów. Wyprzedziła je Ekstraklasa, od razu wydając werdykt w tej sprawie. Jak się okazuje, najpewniej nie spodoba się on władzom Pogoni.

Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Zbigniew Boniek nie jest zwolennikiem przekładania meczów

Ekstraklasa natychmiast zdecydowała, że mecz Lech - Pogoń został przełożony. Spotkało się to z głosami zarówno pochwały, jak i nagany ze strony kibiców. Co ciekawe, wielu z nich przypomniało, że sam Zbigniew Boniek nie był zwolennikiem przekładania rok temu meczu Wisła Płock - Legia Warszawa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwa kierująca dosłownie przelatuje przez rondo swoim BMW M4. O krok od wielkiej tragedii
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Miała sesję zdjęciową w CKM-ie. Teraz przyznaje, że nie chce się już "wygłupiać", i że przez miłość „schrzaniła swoją karierę”
  4. Gwiazda polskiego sportu oszukana na wielkim turnieju? Została niesłusznie wykluczona, ma dowody
  5. Nie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużyny
  6. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News