Zbigniew Boniek
Youtube/WeszłoTV
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 26 Września 2020

Absolutna kompromitacja Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN chciał zabłysnąć, a wzbudził politowanie

Zbigniew Boniek po raz kolejny wzbudził niemałe kontrowersje. Tym razem opinię publiczną poruszyła jego wypowiedź, która znalazła się w biografii Jakuba Błaszczykowskiego, autorstwa Małgorzaty Domagalik.

Jeszcze przed premierą nowa książka Domagalik "W grze" wywołała prawdziwą burzę w mediach. Dziennikarze i internauci bezlitośnie wyśmiali m.in. fragment zapowiedzi, w którym autorka nazwała Jerzego Brzęczka "nowym Kazimierzem Górskim na nowe czasy". Niefortunne zdanie wprawdzie zostało usunięte, ale kontrowersje nie milkną. Dziennikarze dotarli do poprzedniej książki Małgorzaty Domagalik, czyli biografii Jakuba Błaszczykowskiego "Kuba. Dogrywka 2015-2018".

Mało kto wie, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Córka jest bardzo dumna z jej dokonań (FOTO)Mało kto wie, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Córka jest bardzo dumna z jej dokonań (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Chciał tylko przesunąć trochę meble w mieszkaniu. W nodze od stołu znalazł niezwykle cenny skarb
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"

Zbigniew Boniek ocenił warsztat trenerski Kloppa

Prezes PZPN na kartach "Dogrywki" zabrał głos na temat trenera Liverpoolu Juergena Kloppa. Jego zdaniem Niemiec, który najpierw zdetronizonizował Bayern Monachium w Bundeslidze, a następnie sięgnął po Ligę Mistrzów i mistrzostwo Anglii z Liverpoolem, wcale nie jest wybitnym szkoleniowcem. - On jedzie na picu. On atmosferę dobrą robi. Gdzie idzie, bierze najlepszych zawodników - wypalił Zbigniew Boniek.

Kontrowersyjna teza popularnego Zibiego spotkała się z ostrą krytyką ze strony środowiska dziennikarzy sportowych. - Juergen Klopp jedzie na picu i robieniu atmosfery. Nie to, co jego ekscelencja Jerzy Brzęczek. Kwestia czasu i świat się dowie, kto jest hochsztaplerem, a kto wielkim trenerem - kpi Michał Borkowski.

Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)Czytaj dalej

Boniek wie lepiej?

Analizując karierę trenerską Zbigniewa Bońka nie sposób oprzeć się wrażeniu, że prezes PZPN raczej nie powinien zabierać głosu w sprawie innych szkoleniowców, zwłaszcza tych ze światowego topu. Jako opiekun występujących w Serie A Lecce i Bari w 71 meczach wygrywał tylko 15-krotnie. Nie błysnął także w drugoligowym Avellino, a jego przygoda z reprezentacją Polski zakończyła się sromotną klęską.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Robert Lewandowski się wygadał. Ujawnił tajemnicę Bayernu Monachium, wszystko wyszło na jaw
  4. Wielkie zmiany w tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni. Jedna z nich wyjątkowo zasmuci polskich kibiców
  5. Aż trudno uwierzyć, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Jest doskonale znana wielu Polakom
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News