Zbigniew Boniek
youtube.com/canal plus polska
Autor Mateusz Wysokiński - 29 Maja 2020

Zbigniew Boniek chwycił mikrofon i wprawił Polaków w euforię. Kibice mogą wrócić na stadiony już niebawem, padła data

Zbigniew Boniek był jednym z głównych autorów planu powrotu ligi po epidemii koronawirusa. Ekstraklasa, która rusza dzisiaj, będzie musiała poradzić sobie bez fanów na stadionach. Ten stan może jednak nie potrwać długo. Szef PZPN, który był gościem RMF-FM powiedział o planowanym powrocie fanów na trybuny stadionów ligi.

Zbigniew Boniek pojawił się dzisiaj w RMF-FM z wyjątkowo dobrymi wiadomościami. Szef PZPN, który przez ostatni czas pracował nad wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy, postanowił powiedzieć Polakom, kiedy będą mogli wrócić na stadiony. Okazuje się, że szef polskiej piłki nożnej planuje ten powrót bardzo szybko, o wiele wcześniej, niż możnaby było się spodziewać. W słowach byłego piłkarza Juventusu Turyn wyczytać mogliśmy, kiedy nastąpi długooczekiwany powrót fanów.

Anna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swój kulinarny sekret. W przepisie na jej ogórkową zakocha się każda PolkaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol

Zbigniew Boniek wprawił Polaków w euforię. Padła konkretna data powrotu kibiców

Szef Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznał, że powrót piłki nożnej na polskie boiska, jak też zniesienie większości obostrzeń z powodu pandemii koronawirusa, stało się sprzyjającą okolicznością do tego, aby podyskutować z rządem o powrotu fanów na boiska Ekstraklasy. Prezes Boniek wyznał w rozmowie z RMF-FM, że Polski Związek Piłki Nożnej przygotował specjalny wniosek, który został przekazany na biurko Mateusza Morawieckiego. Jeśli dobrze pójdzie, to już za tydzień kibice będą mogli przyjść na mecze ligowe, jednak na razie, w o wiele mniejszej liczbie.

- Przygotowaliśmy protokół, który przedstawiliśmy panu premierowi. Od następnej kolejki być może kibice będą mogli wejść na trybuny w pewnym stopniu - mówił Zbigniew Boniek.

Piękny gest polskich kibiców. Zrobili zrzutkę, która pomogła szpitalowi. Udało się zebrać rekordową ilość pieniędzy, brawoPiękny gest polskich kibiców. Zrobili zrzutkę, która pomogła szpitalowi. Udało się zebrać rekordową ilość pieniędzy, brawoCzytaj dalej

Zbigniew Boniek jest zwolennikiem powrotu kibiców

Mimo że w Polsce nadal istnieją tysiące chorych na koronawirusa, to Zbigniew Boniek jest wielkim zwolennikiem powrotu fanów na stadiony. Zaznacza przy tym, że piłka nożna bez fanów jest o wiele uboższą dyscypliną.

- To jest kwestia przyzwyczajenia do kibicowania. Na pewno to pomaga, stwarza lepszą atmosferę. Kibice mają wpływ na spektakl. Nie mają wpływu na to, kto gra w piłkę i strzela bramki. Cyrk funkcjonuje, bo są zwierzęta i jest publiczność. Tak samo piłka nożna - musi być widownia - stwierdził prezes PZPN w rozmowie z RMF FM.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Część turystów nie wejdzie na plaże w Polsce? Oburzenie na północy Polski
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Każdy będzie musiał wymienić bezterminowe prawo jazdy. Rachunek na 100,5 zł zapłacisz jednak ty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News