Zbigniew Boniek koronawirus rodzina
Andrzej Iwańczuk /East News
Autor Łukasz Kowalski - 30 Maja 2020

Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystko

Zbigniew Boniek wyznał w niedawnej rozmowie, że przez koronawirusa członek jego rodziny trafił na oddział intensywnej terapii. - Wyszedł z tego - zapewnia prezes PZPN. Od początku epidemii Boniek pozostaje w Polsce. Prezes PZPN wyznał gdzie uda się po powrocie do Włoch.

Zbigniew Boniek odkąd wybuchła epidemia koronawirusa stale przebywa w Polsce. Jego żona, dzieci i wnuki postały we Włoszech. Jak wyznał w niedawnej rozmowie na antenie radia RMF FM, w jego rodzinie pojawiły się przypadki zakażenia koronawirusem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  2. Spowodował groźny wypadek, rozbijając drogie Lamborghini. Piłkarzowi reprezentacji Polski grozi nawet kara więzienia
Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiecPolskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiecCzytaj dalej

Zbigniew Boniek wyznał, że członek jego rodziny trafił na OIOM z powodu koronawirusa

Zbigniew Boniek był niedawno gościem Roberta Mazurka w radiu RMF FM. Prezes opowiadał głównie o powrocie ekstraklasy i możliwości pojawienia się kibiców na stadionach. W trakcie rozmowy wyznał, że w jego rodzinie pojawiły się przypadki zakażenia koronawirusem.

- Miałem w rodzinie przypadki. Miałem syna, który się zaraził, ale to było w sposób bardzo lekki. Teść syna był na intensywnej terapii, [...] wyszedł z tego - przyznał.

Jak sam prezes PZPN-u wyznał w innym wywiadzie, jego dzieci przeszły koronawirusa bezobjawowo.

- Syn, jego żona i dwie córki przeszli koronawirusa. Na szczęście asymptomatycznie, bez objawów. Mieli robione testy i one wykazały, że mogli mieć wirusa. Czują się dobrze - przekazał.

Zbigniew Boniek w rozmowie z Robertem Mazurkiem wyznał także, że od 7 marca jest codziennie w PZPN i nigdzie nie wyjechał, bo jak zaznaczył "nie było takiej możliwości". Wcześniej w rozmowie ze "Sportowymi Faktami WP" wyznał, że tęskni za rodziną. - Chciałbym do córki i do syna pojechać, zobaczyć, przytulić, pośmiać się, ale nie można – mówił prezes PZPN.

Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. "Gdy mówiłam prawdę Robertowi, byłam zszokowana"Czytaj dalej

Zbigniew Boniek od początku pandemii przebywa w Polsce

Jak sam podkreślił, pozostaje z rodziną w stałym kontakcie dzięki nowym technologiom.

- Są komunikatory, dzięki którym można zrobić prawie że house party. W czterech się połączyć i mieć coś w rodzaju konferencji, spędzać w ten sposób czas razem –wyznał Boniek.

W rozmowie z RMF FM prezes PZPN przekazał również, jakie będą jego jedne z pierwszych kroków, kiedy będzie mógł już bezpiecznie wrócić do Włoch.

- Jak wrócę do Włoch, to pierwsze, co zrobię, to będę musiał też pójść na cmentarz do moich znajomych, bo czterech-pięciu niestety już nie ma - stwierdził ze smutkiem prezes PZPN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest tylu turystów, że zaczyna brakować wolnych miejsc. Gdzie masowo wyjeżdżają Polacy?
  2. Dwie osoby ranne, droga zablokowana. Kolejny poważny wypadek na Mazowszu
  3. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  4. Fatalne informacje dla Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Trener Hansi Flick wszystko potwierdził
  5. Hertha Berlin - Augsburg. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  6. Lepiej napełnij swój bak. Tankowanie już za parę dni będzie drastycznie droższe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News