Zdjęcia golf
Instagram
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 6 Marca 2020

Nagie zdjęcia przepięknej golfistki wyciekły na jaw. Gwiazda nie kryje wściekłości

Zdjęcia zamieszczane w internecie czy mediach społecznościowych mają dzisiaj ogromną moc. Potrafią nieraz zapewnić rozgłos, ale też i sprowadzić kłopoty. Doskonale przekonała się o tym słynna golfistka, która popularność w dużej mierze zawdzięcza aktywności w social mediach.

Zdjęcia słynnej golfistki podbiły serca kibiców. Najpierw na prowadzonych przez nią kanałach społecznościowych, a także relacjach z zawodów golfowych, później niestety w znacznie mniej chwalebny sposób. Paige Spiranac to amerykańska była już golfistlka, która sukcesy odnosiła głównie w zawodach rangi juniorskiej. Swoją popularność 26-letnia amerykanka zawdzięcza głównie aktywności w internecie, gdzie między innymi publikowała filmy prezentujące jej codzienny trening. Od niedawna prowadzi również swój autorski podcast “Playing A Round”. W trakcie jednego z odcinków zawodniczka wyznała, że kilka lat temu musiała uporać się ze sporym atakiem na swoją osobę właśnie w sieci, a więc medium, które dało jej rozgłos.

Oficjalnie. Polonia Warszawa z nowym sponsorem. Nie przestraszył się kibiców LegiiOficjalnie. Polonia Warszawa z nowym sponsorem. Nie przestraszył się kibiców LegiiCzytaj dalej

Zdjęcia udostępnione bliskiej osobie pojawiły się w sieci

Sytuacja sięga roku 2016 i prywatnej relacji Spiranac z ówczesnym partnerem. Golfistka przyznała, że wysłała intymne zdjęcia swojemu chłopakowi. Po rozstaniu spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja, gdyż odkryła, że nagie zdjęcie, jakim podzieliła się z byłym już partnerem, znalazło się w rękach innych osób. Na pytanie, jak weszli w posiadanie jej intymnych fotografii, niestety nie uzyskała odpowiedzi.

- To było okropne, obrzydliwe. Wiadomości od losowych nieznajomych, którzy widzieli mnie na tak intymnym zdjęciu. Odezwałam się do swojego byłego chłopaka i powiedziałam "nie wierzę, że mogłeś mi to zrobić". Jego odpowiedź zapamiętam na zawsze. Powiedział, że "to ty jesteś dz****, która mi to wysłała, zasługujesz na to" - powiedziała zawodniczka.

Nie był to koniec przykrych niespodzianek dla Spiranac. Stała się bowiem również ofiarą ataku ze strony szantażysty. Groził on upublicznieniem jej intymnych zdjęć, jeśli nie otrzyma odpowiedniej zapłaty, bądź też… kolejnych nagich zdjęć. Spiranac jak przyznaje długo żyła w strachu, że kolejne jej zdjęcia ujrzą światło dzienne.

-Widziałam tylko jedno zdjęcie, nie wiedziałam, czy ma jeszcze jakieś materiały i czy je upubliczni. Jeśli zrobił to raz, to mógł to zrobić po raz drugi, trzeci. - powiedziała Spiranac.

Wielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na meczWielka tragedia odebrała głos kibicom. Ośmiu piłkarzy zginęło w trakcie drogi na meczCzytaj dalej

Konfrontacja ze strachem i odzyskanie wiary w siebie

Ostatecznie historia Spiranac ma swój happy end, gdyż amerykanka znalazła sposób na uporanie się z hejtem i akceptację własnego ciała. Zawodniczka całe życie marzyła, by wziąć udział w sesji dla “Sports Illustrated Swimsuit Edition”, corocznym wydaniu magazynu, w którym sportsmenki i modelki prezentują się w bikini.

- Przejęcie kontroli nad swoim ciałem było dla mnie zwycięstwem - powiedziała i wyróżniła w szczególności jedno zdjęcie. - Byłam na nim totalnie naga. To był najlepszy moment. Czułam się silna, uznałam, że jeśli mam to zrobić, to na własnych warunkach. Odzyskałam swoje ciało. To był moment, w którym wygrałam. Byłam w "Sports Illustrated" i pokazałam cycki.- zakończyła Spiranac.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News