Zdjęcie
Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Września 2020

Żona Radosława Majdana pokazała zmysłowe zdjęcie w wannie. Fotografia rozpala zmysły (FOTO)

Zdjęcie znanej celebrytki Małgorzaty Rozenek-Majdan rozpaliło wyobraźnię internautów. Małżonka popularnego reprezentanta Polski i byłego zawodnika klubów Ekstraklasy Radosława Majdana pochwaliła się intymnym ujęciem z wanny, w której odpoczywała po trudach dnia związanych z opieką nad dzieckiem. Obserwujący profil gwiazdy fani, od razu przesłali w komentarzach wyrazy zachwytu. 

Zdjęcie żony byłego reprezentanta Polski Radosława Majdana zachwyciło fanów popularnej pary. Fotografia, która pojawiła się w serwisie Instagram, prezentuje Małgorzatę Rozenek-Majdan w bardzo intymnej sytuacji. Celebrytka pokazała ujęcia z relaksującej kąpieli w wannie. Fani od razu zasypali post entuzjastycznymi komantarzami.

Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógArkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Władze Wuhan biją na alarm. Sytuacja z początku pandemii się powtarza
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Wprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełnia


Zdjęcie żony Radosława Majdana zachwyciło internautów

Trzy miesiące temu na świat przyszło pierwsze wspólne dziecko słynnej pary Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Były piłkarz klubów Ekstraklasy i reprezentacji Polski oraz jego partnerka znana z udziału w programach telewizyjnych, doczekali się narodzin synka Henryka. Od tamtego momentu mogliśmy już wielokrotnie oglądać zdjęcia chłopca publikowane przez szczęśliwych rodziców.

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan nie jest to pierwsze dziecko, gdyż posiada już dwójkę pociech z poprzedniego związku. Opieka nad najmłodszym członkiem rodziny jest jednak na pewno męcząca i dlatego celebrytka potrzebuje chwili relaksu. 42-latka opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zachwyciło fanów. Pokazała bardzo intymną fotografię.

Nie żyje młody polski piłkarz. Dzięki wzruszającemu gestowi zostanie bohaterem już po śmierciNie żyje młody polski piłkarz. Dzięki wzruszającemu gestowi zostanie bohaterem już po śmierciCzytaj dalej


Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała intymną fotografię

Na zdjęciu Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje do ujęcia podczas relaksacyjnej kąpieli w wannie. Ciało celebrytki otacza jedynie piana, a fotografia jest wykonana z dbałością również o klimat. Pomieszczenie, w którym relaksuje się żona byłego piłkarza, jest skąpane w półmroku, co zresztą dostrzegli fani. Jedni docenili artyzm w zdjęciu, inni uznali, że jest po prostu za ciemno. Jak zwykle jednak celebrytka mogła liczyć na mnóstwo ciepłych słów.

Zdjęcie

Zdjęcie

Źródło: pomponik.pl


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości
  2. We wrześniu czeka nas niezwykła pełnia Księżyca. Wiemy, kiedy ją obserwować
  3. Mateusz Borek oficjalnie w TVP. Wiemy już, który mecz skomentuje słynny dziennikarz, chodzi o starcie reprezentacji
  4. Robert Lewandowski ujawnił, komu dałby Złotą Piłkę. Był szczery do bólu, nie ugryzł się w język
  5. LeBron James w żałobie. Gwiazdor przekazał informacje o śmierci kultowego aktora, jego filmy oglądali wszyscy
  6. Jeremy Clarkson, legendarny prowadzący Top Gear, pobity i oblany moczem w trakcie wakacji

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News