Zdjęcie
Facebook Kamil Stoch
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Października 2020

Dzisiaj kochają go wszyscy Polacy, jest największym polskim mistrzem. Poznajecie chłopca ze zdjęcia?

Zdjęcie to w dzisiejszych czasach sposób sportowców na komunikowanie się z kibicami. Zawodnicy wykorzystują potęgę mediów społecznościowych, by dzielić się także najważniejszymi momentami ze swojego życia. Jeden z największych polskich sportowców również zdecydował się pokazać fanom nigdy niepublikowane wcześniej zdjęcie. 

Zdjęcie, opublikowane przez znanego polskiego sportowca zachwyciło kibiców. Uwielbiany czempion pokazał niepublikowaną nigdzie wcześniej fotografię, która przedstawia małego chłopca. Aż trudno uwierzyć, że malec ze zdjęcia, to jedna z największych postaci polskiego sportu.

Kamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyKamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Nie tylko koronawirus. Polska i cała Europa Wschodnia jest ostrzegana przed kolejnym zagrożeniem epidemicznym
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Zdjęcie uwielbianego Polaka zachwyciło kibiców

Media społecznościowe mają w dzisiejszym świecie ogromną moc. Dzięki licznym portalom możemy się łatwiej komunikować między sobą, a także śledzić poczynania naszych ulubionych artystów, czy sportowców, niekoniecznie na sportowych arenach. Sami zawodnicy równie chętnie korzystają z dobrodziejstw internetu, by dzielić się z fanami ważnymi dla nich momentami.

Komunikacja między znanymi sportowcami, a kibicami na Facebooku, czy Instagramie to dzisiaj zupełnie normalna rzecz. W Polsce niewielu zawodników może się jednak pochwalić tak dużą rzeszą fanów, jak lider naszej reprezentacji w skokach narciarskich. Skoczek jakiś czas temu podzielił się z internautami nigdy wcześniej niepublikowanym zdjęciem.

Patogwiazdor Fame MMA zaszalał. Wytatuował sobie twarz przeciwnika w intymnym miejscu (FOTO)Patogwiazdor Fame MMA zaszalał. Wytatuował sobie twarz przeciwnika w intymnym miejscu (FOTO)Czytaj dalej


Ulubieniec Polski pokazał nieznane zdjęcie

Na swoim profilu w serwisie Facebook zamieścił zdjęcie, na którym widać małego chłopca. Malec ze zdjęcia to oczywiście nikt inny, jak Kamil Stoch. Uwielbiany mistrz olimpijski, zdobywca Pucharu Świata i jeden z najlepszych skoczków ostatnich lat kolejny raz wywołał zachwyt u oddanych fanów. Pod fotografią pojawiły się dziesiątki komentarzy z wyrazami uwielbienia, a tysiące kolejnych osób polubiło zdjęcie przedstawiające Kamila Stocha z dzieciństwa.

Zdjęcie

Źródło: Facebook Kamil Stoch

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu
  2. Mężczyzna otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News