Kamil Stoch
Facebook Kamil Stoch
Autor Piotr Mika - 1 Listopada 2020

Poznaliśmy największy sekret domu Kamila Stocha. Do tej pory skoczek trzymał to w głębokiej tajemnicy (FOTO)

Zdjęcie z wnętrza domu Kamila Stochu to dla jego fanów nie lada gratka. Okazuje się, że polski skoczek narciarski postanowił podzielić się z fanami sekretem swojego domu, w którym powstaje specjalne pomieszczenie. Gdy zostanie ukończone, kibice będą zachwyceni.

Zdjęcie jakie Kamil Stoch udostępnił w mediach społecznościowych, zrobiło niemałą furorę. Okazuje się, że polski skoczek szykuje dla swoich fanów coś specjalnego, co do tej pory utrzymywane było w tajemnicy.

Jednocześnie skoczek, który zlecił przygotowanie niezwykłego pomieszczenia, zwrócił się do fanów z prośbą o wybór nazwy dla tego miejsca. Kamil Stoch chce bowiem w jednym miejscu zebrać wszystkie swoje trofea.

Legenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieLegenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieCzytaj dalej

Zdjęcie z wnętrza domu Stocha robi wrażenie

Jak wiemy, jeden z najlepszych polskich skoczków w historii od niedawna mieszka w swoim "góralskim pałacu" w Zębie pod Zakopanem. To stamtąd pochodzi Kamil Stoch i tam również chciał stworzyć swoją ostoję.

Ogromny dom, który jest swego rodzaju połączeniem góralskiego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami, powstawał przez wiele lat. Pierwsze prace ruszyły już w 2014 roku po tym, jak Kamil Stoch sięgnął po olimpijskie złoto w Soczi.

Teraz okazuje się, że w domu wciąż trwają pewne prace. O wszystkim poinformował sam właściciel, który podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem na Facebooku oraz Instagramie. Fotografia przedstawia tajemnicze pomieszczenie i sztab ludzi zatrudniony do jego wykończenia.

Zdjęcie

Niedawno grał z Polską, teraz nie żyje. Tragiczna śmierć 36-letniego piłkarzaNiedawno grał z Polską, teraz nie żyje. Tragiczna śmierć 36-letniego piłkarzaCzytaj dalej

Kamil Stoch szykuje coś specjalnego

Przeznaczenie nowego miejsca polski skoczek zdradził w obszernym opisie zdjęcia, w którym również chwalił zatrudnioną przez siebie ekipę. Okazuje się, że nasz zawodnik chce w jednym miejscu zebrać wszystkie zdobyte przez siebie puchary i nagrody.

- Panowie dekoratorzy, tak jak i my skoczkowie, mieli tygodniowe zgrupowanie w Zakopanem, tworząc efekty specjalne na ścianach, w miejscu gdzie znajdą się wszystkie moje sportowe trofea - napisał Kamil Stoch - Doglądałem w wolnych chwilach ich pracy i stwierdzam, że efekty przychodzą znaaacznie szybciej, niż w przypadku skoczków. A też są mistrzowskie!

Co więcej, legendarny już skoczek zachęcił fanów do tego, aby ci zaproponowali nazwę dla nowego pomieszczenia. Miał jednak co do tego jedno zastrzeżenie. - ZBIERAM POMYSŁY na nazwę dla tego miejsca. Dajcie jakieś propozycje, tylko nie muzeum - napisał Stoch.

Plany na specjalną galerię powstały już wcześniej

O tym, że Kamil Stoch będzie szykował coś w stylu własnej galerii trofeów, co uważniejsi fani mogli domyślić się już wcześniej. Polski skoczek przy okazji wyjaśniania sprawy z otrzymaniem trofeum za wygranie Raw Air wspomniał, że bardzo chce je otrzymać, ponieważ wyróżnia się spośród innych.

Wtedy też 33-latek przyznał, że powstaje miejsce, gdzie będzie można obejrzeć m.in. właśnie nagrodę za wygranie Raw Air, ale więcej szczegółów wtedy nie zdradzał. Teraz wiemy już, gdzie Kamil Stoch chce umieścić swoje wspaniałe trofea.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News