Zdjęcie
Instagram/Urszula Radwańska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 8 Czerwca 2020

Radwańska zrzuciła ubrania i zapozowała w bikini. Zdjęcie rozgrzewa do czerwoności (FOTO)

Zdjęcie, które w swoich mediach społecznościowych opublikowała Urszula Radwańska, zachwyciło internautów. Siostra Agnieszki Radwańskiej poczuła wiosenne słońce i postanowiła otworzyć sezon bikini.

Urszula Radwańska w ostatnich latach nie może powrócić do topowej formy z powodu serii kontuzji, które jej się przytrafiły. W związku z tym młodsza z sióstr Radwańskich skupiła się na karierze akademickiej. Niedawno zdobyła tytuł magistra na kierunku turystyka i rekreacja na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęZnany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy
  2. Runął cały pomnik. Sytuacja w Europie wymyka się spod kontroli

Zdjęcie Radwańskiej zachwyciło internautów

Po zdanych egzaminach przyszedł czas na zasłużony urlop i chwile relaksu. Regeneracja przyda się również kolanu Radwańskiej, które niedawno było operowane. Młodsza z sióstr Radwańskich postawiła na terapię promieniami słonecznymi.

Jako miejsce wypoczynku wybrała jednak nie francuską riwierę czy Wyspy Kanaryjskie, ale... ogródek w podwarszawskim Konstancinie. Urszula zachwyciła internautów nienaganną figurą, którą zaprezentowała w żółtym bikini, wylegując się na niebieskim materacu.

Nowy lokator w domu Lewandowskich? Zdjęcie wzbudziło falę domysłów (FOTO)Nowy lokator w domu Lewandowskich? Zdjęcie wzbudziło falę domysłów (FOTO)Czytaj dalej

Co dalej z karierą Radwańskiej?

29-letnia Urszula Radwańska wypadła ze światowej czołówki tenisa. Obecnie zajmuje 266. lokatę w rankingu WTA. Jej najwyższa pozycja to 29 miejsce, które zajęła już dawno, bo w 2012 roku. Podczas kariery zarobiła na światowych kortach zarobiła niespełna 2 mln dolarów.

Urszula Radwańska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje dotyczące oszczędności Polaków w bankach. Sytuacja, która nigdy wcześniej nie miała miejsca
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt
  4. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  5. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News