Zdjęcie FC Barcelona
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 15 Sierpnia 2020

Zdjęcie szatni Barcelony z meczu z Bayernem wyciekło do sieci. Porażająca scena, nie chcieli, by ktoś ją widział (FOTO)

Zdjęcie przedstawiające szatnię FC Barcelony w przerwie meczu z Bayernem Monachium nieoczekiwanie przedostało się do sieci i zrobiło w niej gigantyczną furorę. Wszystko przez wyjątkowo wymowne ujęcie, które nie spodoba się żadnemu z kibiców Blaugrany.

Zdjęcie pokazujące szatnię Blaugrany nie mogło wyglądać inaczej. Piłkarze prowadzeni przez Quique Setiena w trakcie meczu z Bayernem Monachium byli kompletnie bezradni, nie radzili sobie z najprostszymi akcjami. Dwie zdobyte przez nich bramki i tak są sporym osiągnięciem, bo zespołu z Niemiec nie dało się wczoraj w żaden sposób zatrzymać. Wszyscy piłkarze Hansiego Flicka rozegrali świetny mecz.

Nie można dziwić się, że w ekipie FC Barcelony panowała żałobna atmosfera. Już w przerwie wszyscy zawodnicy wiedzieli, że wczorajszego wieczoru nie uda im się zapisać w historii. Do sieci przedostało się bardzo wymowne zdjęcie przedstawiające atmosferę w przerwie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Będą wielkie zmiany, Sejm potwierdził. Dotyczy milionów polskich turystów
Gdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyGdy wyszło na jaw, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Absolutnie nikt nie zdawał sobie sprawyCzytaj dalej

Zdjęcie jest bardzo wymowne

Zawodnicy FC Barcelony już przed przerwą stracili cztery gole, strzelając tylko jednego. Atmosfera w przerwie była grobowa, bowiem praktycznie nikt nie wierzył w możliwość odwrócenia losów spotkania. Eksperci twierdzą, że to właśnie pod wodzą Quique Setiena Barca zatraciła swoją wolę walki i pod wodzą tego trenera zespół nie jest zdolny do pokazania swojego potencjału.

Jeden z dziennikarzy uwiecznił wymowną scenę w szatni. Widzimy, jak Marc-Andre Ter Stegen stoi w drzwiach do pokoju, nie słuchając jednak zbytnio trenera, zaś wpatrując się w korytarz. Wyjątkowo rozczarowany wydaje się być także Leo Messi. Argentyńczyk najczęściej jest liderem zespołu, jednak wczoraj nie był w stanie pokazać swoich możliwości. Obrona mistrzów NIemiec poradziła sobie z nim wzorowo.

Po meczu Barcelony doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Wszystko zarejestrowały kamery, nikt się nie spodziewałPo meczu Barcelony doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Wszystko zarejestrowały kamery, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

FC Barcelona odniosła kompromitującą porażkę. Zobacz zdjęcie

Zdjęcie momentalnie zdobyło duży rozgłos. Kibice i eksperci twierdzą, że jest to kadr idealnie pokazujący, jak wielki problem ma obecnie Duma Katalonii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupują je wszyscy rodzice swoim dzieciom do pokojów. UOKiK ostrzega, co trzecie ma poważne wady
  2. Starlink oficjalnie rozpoczął działanie. Znamy pierwsze pomiary prędkości Internetu od Elona Muska
  3. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki
  4. Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych
  5. Buty noszone przez legendę NBA, Michaela Jordana, wystawione na aukcji. Sprzedano je za astronomiczną kwotę
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News