Zdjęcie
instagram.com/here_marcia
Autor Piotr Mika - 27 Czerwca 2020

Piękna polska siatkarka odsłoniła swoje wdzięki. Pokazała smukłe ciało i nieznany talent (FOTO)

Zdjęcie jakie udostępniła jedna z najpiękniejszych polskich siatkarek zachwyciło fanów. Nie jest to pierwsze jej zdjęcie, na których kusi wdziękami, jednak teraz oprócz niezwykłej urody kibice mogą podziwiać jej sprawność i koordynację.

Zdjęcie Martyny Grajber, zawodniczki Chemika Police, wywołało poruszenie wśród fanów. Choć są oni przyzwyczajeni do fotografii, na których siatkarka prezentuje swoją urodę, to teraz mogli także zobaczyć, jak trenuje ona równowagę na cienkiej metalowej poręczy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dramat dwóch polskich sportsmenek. Zostały potrącone przez samochód, teraz walczą o życie i zdrowie. Dramatyczny apel o pomoc, liczy się każda złotówka
  2. Dwie dziewczynki nie żyją, odpoczywały latem na hamaku. Rodzice ostrzegają
Znamy wyniki badań skoczków na COVID-19. Zarazili się od Adama Małysza?Znamy wyniki badań skoczków na COVID-19. Zarazili się od Adama Małysza?Czytaj dalej

Zdjęcie polskiej siatkarki rozpala fanów

Martyna Grajber uznawana jest za jedną z najładniejszych, jeśli nie najładnieszą polską siatkarkę. 25-latka chętnie dzieli się zdjęciami ze swoimi fanami, udostępniając je na swoim profilu na Instagramie. Możemy tam zobaczyć jak zawodniczka trenuje lub spędza wolny czas. Tym razem Martynie Grajber udało się połączyć te dwie rzeczy.

Zdjęcie

- Stabilizację też robimy - podpisała krótko zdjęcie Martyna Grajber. Widać, że siatkarka nawet w czasie wolnym (na co wskazuje strój) lubi też trochę potrenować. Jednakże wspomniany ubiór sprawia, że pewnie wielu fanom (zwłaszcza tej męskiej części) trochę czasu zajęło znalezienie poręczy na tej fotografii.

Robert Lewandowski pokazał klasę na pożegnanie z Bundesligą. Mecz rekordów Bayernu Monachium (WIDEO)Robert Lewandowski pokazał klasę na pożegnanie z Bundesligą. Mecz rekordów Bayernu Monachium (WIDEO)Czytaj dalej

Martyna Grajber na dłużej w Chemiku

Po zdjęciu można wnioskować, że 25-latka jest w dobrym humorze, co może wiązać się z niedawną decyzją o przedłużeniu swojego kontraktu z Chemikiem Police, jedną z czołowych drużyn siatkarskich w Polsce. - Rozmowy z trenerem dotyczące przyszłości były bardzo przekonujące. Biorąc pod uwagę alternatywy, długo się nie zastanawiałam i podjęłam decyzję o przedłużeniu umowy - mówiła Martyna Grajber.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykre informacje od WHO. Pandemia dopiero się rozkręca
  2. Sytuacja bez precedensu. Iran wydał nakaz aresztowania Donalda Trumpa
  3. Kamil Stoch przekazał niepokojące informacje na temat swojej przyszłości. "Nie będę startować na siłę"
  4. Patogwiazda Fame MMA publikuje odważne zdjęcie. Tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Najśmieszniejsze nazwy polskich klubów pilkarskich. Aż trudno uwierzyć w klub numer 2
  6. Rząd wprowadza nowe zasady dotyczące urlopów. Możesz nie doczekać się wakacji wtedy, kiedy planujesz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News