Zlatan Ibrahimović
YouTube Serie A
Autor - 2 Sierpnia 2020

Wyjaśniła się przyszłość Zlatana Ibrahimovicia. Wiemy, czy Szwed odejdzie na emeryturę

Zlatan Ibramhimović jest jedną z najbardziej intrygujących postaci piłki nożnej w ostatnich latach. Od lat Szwed pielęgnuje swoją postawę zawodnika o niezmierzonym ego, co dla wielu jest nie do zniesienia. On jednak nie zmienia się i trzeba mu przyznać, że w wieku prawie 39 lat wciąż imponuje formą i przygotowaniem fizycznym. Jednak czy buńczuczne zapowiedzi idą w parzę z realnymi decyzjami?

Zlatan Ibrahimović okazał się być zbawieniem dla rachitycznego w pierwszej części sezonu AC Milanu. Oczywiście świetna gra całej drużyny po wnowieniu rozgrywek to nie zasługa samego Zlatana, jednak jego przyjście zainspirowało zawodników to większego wysiłku i poświęcenia, co w dobry sposób wykorzystał trener Stefano Pioli. Dzięki temu, Milan zakończył sezon w dużo lepszych nastrojach, niż kończył rundę jesienną.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Wiemy, ile kosztują wakacje w Zakopanem. Cena za wjazd na Kasprowy Wierch to kosmos
Dramatyczne wiadomości z samego rana. Koronawirus w reprezentacji Polski, Dramatyczne wiadomości z samego rana. Koronawirus w reprezentacji Polski, "wprowadziliśmy wszelkie procedury"Czytaj dalej

Zalatan Ibrahimović odmienił Milan, ale co dalej?

Od przyjścia Szweda do "Rossonerich" zespół zrobił niesamowity postęp, a drużyna, która jesienią przegrała osiem spotkań, od momentu przyjścia Zlatana poległa ledwie 2-krotnie. Zalatan zainspirował swoich kolegów, a do tego notował bardzo konkretne liczby - strzelił 10 bramek i zaliczył 5 asyst w ledwie 18 spotkaniach, co oznacza, że brał udział przy niemal 1/3 bramek zdobytych przez drużynę.

Nic więc dziwnego, że wszyscy kibice Milanu oraz jego włodarze, chętnie widzieliby Zlatana w koszulce Milanu jeszcze w przyszłym sezonie. Warto wspomnieć, że w październiku piłkarz ten skończy 39 lat, jednak on wydaje się tym w ogóle nie martwić. Media donosiły, że Szwed podpisze umowę na kolejny rok, a ogłoszone to zostanie zaraz po ostatnim meczu sezonu przeciwko Cagliari. Tak się jednak nie stało.

Media podają druzgocącą informację. 46-letni gwiazdor doznał zawału serca, fani pogrążeni w żałobieMedia podają druzgocącą informację. 46-letni gwiazdor doznał zawału serca, fani pogrążeni w żałobieCzytaj dalej

Zlatan Ibrahimović "dopiero się rozgrzewa"

38-latek sam jednak raczej nie pozostawia wątpliwości co do tego, jak będzie wyglądała jego przyszłość. W swoich mediach społecznościowych Zlatan opublikował nagranie, w którym w swoim stylu opowiada o tym, jak przez całą karierę zmagał się z przeciwnościami. Szwed odcina się w nim od "zwykłych" ludzi, a nagranie kończy bardzo wymowna sentencja piłkarza: "Dopiero się rozgrzewam".

Wszystko wskazuje na to, że Stefano Pioli w przyszłym sezonie wciąż będzie mógł korzystać z usług lidera swojego zespołu. Pytania o formę piłkarza będą zasadne, jednak doświadczenie podpowiada, że przynajmniej jeszcze przez kolejny Zlatan Ibrahimović spokojnie będzie wartością dodaną dla AC Milanu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spełniła się wizja Krzysztofa Jackowskiego? Jasnowidz potwierdził, dokładnie przewidział tragiczne zdarzenia
  2. Złożenie wniosku na bon 500 plus nie jest takie łatwe. Utrudnienia występują przy dzieciach niepełnosprawnych
  3. Ruszyła budowa reaktora termojądrowego. Ogromny krok na drodze do czystej energii jądrowej
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News