Zlatan Ibrahimović
instagram.com/zlatanibrahimovic
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Marca 2020

Zlatan Ibrahimović skrytykowany przez kolegę z zespołu. Padły mocne słowa, "Chciało się zejść z boiska"

Zlatan Ibrahimović ma już swoje lata, ale wciąż potrafi czarować na boiskach. Doświadczony Szwed z miejsca stał się czołowym graczem AC Milan i wygryzł ze składu Krzysztofa Piątka, który był zmuszony odejść do Herthy Berlin. Mimo że piłkarz cieszy się uwielbieniem kibiców, to dobrych słów nie mogą o nim powiedzieć jego byli, klubowi koledzy. Jeden z piłkarzy Los Angeles Galaxy przedstawił, jak wyglądała współpraca ze Szwedem w Mieście Aniołów. To wyznanie może szokować.

Zlatan Ibrahimović jest bez wątpienia piłkarzem, który wszędzie gdzie się pojawia, budzi wielkie emocje. Oprócz tego, że zawodnik w każdej drużynie, w której grał, pokazywał wielką, piłkarską klasę, cieszy się on łatką zawodnika zapatrzonego w siebie i aroganckiego. Takie zdanie ma o nim jeden z zawodników Los Angeles Galaxy, który dzielił szatnię ze Szwedem. To, co powiedział Amerykanin, obiegło media na całym świecie.

Polscy kibice nie wpuszczeni na skocznię w Oslo. Zostali przegnani przez organizatorówPolscy kibice nie wpuszczeni na skocznię w Oslo. Zostali przegnani przez organizatorówCzytaj dalej

Zlatan Ibrahimović nie był lubiany w Galaxy. Mocne słowa byłego kolegi z klubu

Piłkarzem, który zdecydował się skrytykować "Ibrę" jest Sebastian Lletget. Pomocnik Galaxy i czternastokrotny reprezentant USA wyznał, że zachowania Ibrahimovicia frustrowały wszystkich w drużynie, a sama współpraca na boisku była nasycona wielką agresją i butnym zachowaniem ze strony Szweda.

- Po odejściu Zlatana Ibrahimovicia w klubie jest zdecydowanie lepiej. Gra z nim była frustrująca. Czasami miało się ochotę zdjąć buty i zejść z boiska. Gra przeciwko Ibrahimoviciowi jest trudna, ale gra z nim jest jeszcze gorsza - mówi gracz z Los Angeles.

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczySmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczyCzytaj dalej

Lleget nie ma dobrych wspomnień

Piłkarz kadry USA przypomniał sobie sytuację w trakcie jednego z meczów ligowych MLS, kiedy to Szwed zaczął sam ustawiać mur przy rzucie wolnym. Tak bardzo się w to wczuł, że odepchnął Llegeta z muru z dość dużą siłą.

- Najzabawniejsze jest to, że zrobił coś takiego koledze z drużyny. To szaleństwo. Wcześniej pytałem, czy mam wyjść z muru. Odpowiedział, że nie. A po chwili mnie odepchnął - wspomina Lletget.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News