Zlatan Ibrahimović
instagram.com/zlatanibrahimovic
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Marca 2020

Zlatan Ibrahimović coraz bliższy końca piłkarskiej kariery? Media nie mają wątpliwości, to już koniec Szweda

Zlatan Ibrahimović nie daje o sobie zapomnieć. Mimo że rozgrywki Serie A zostały zawieszone jakiś czas temu, to dopiero teraz na jaw wyszło, że napastnik Rossonerrich opuścił Włochy w trakcie epidemii i odpoczywa w swoim domu w Szwecji. Jakby tego było mało, możliwe, że nie zobaczymy już Szweda grającego na europejskich boiskach. Zdaniem mediów, za kilka tygodni powinniśmy usłyszeć oficjalne potwierdzenie jego końca przygody z piłką nożną.

Zlatan Ibrahimović jest postacią, która już prawie od 20 lat elektryzuje kibiców na całym świecie. Dzięki swoim występom w Juventusie Turyn, Ajaxie, Barcelonie, Milanie, Interze, czy Manchesterze United Szwed zapisał jedną z najpiękniejszych kart w historii futbolu XXI wieku. Były gwiazdor reprezentacji Szwecji, który w tym sezonie powrócił na San Siro, aby raz jeszcze zagrać w AC Milan, nie tak wyobrażał sobie współpracę z zespołem Rossonerrich. Piłkarzowi w stolicy Lombardii pasuje już bardzo niewiele rzeczy, a czarę goryczy miało przelać wyrzucenie z klubu legend na kierowniczych stanowiskach - Paolo Maldiniego i Zvonimira Bobana, który odpowiadał za ponowny angaż Szweda we Włoszech. Teraz media donoszą o tym, że 8 spotkań w barwach AC Milan były ostatnimi w jego piłkarskiej karierze.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Robert Lewandowski zdradził, co robi w trakcie epidemii. Wielki sekret Bayernu wyszedł na jaw (ZDJĘCIA)Robert Lewandowski zdradził, co robi w trakcie epidemii. Wielki sekret Bayernu wyszedł na jaw (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Zlatan Ibrahimović kończy karierę? Wielkie zamieszanie wokół Szweda

Mimo że popularny "Ibra" ma już 38 lat, to nadal potrafi czarować na boiskach. Udowodnił to w barwach Los Angeles Galaxy, gdzie był prawdziwą gwiazdą, ale także na boiskach Serie A, gdzie przez dobrą dyspozycję Szweda z Mediolanem musiał się pożegnać Krzysztof Piątek. O ile jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że Szwed będzie na dłużej na San Siro, o tyle teraz wydaje się to praktycznie niemożliwe. Napastnik jest skłócony z klubem i opuścił Mediolan bez konsultacji z władzami Milanu, aby udać się do Szwecji i przemyśleć swoją karierę.

W międzyczasie piłkarz miał kontaktować się z Napoli, które szuka następcy za Arkadiusza Milika, który najprawdopodobniej odejdzie z klubu po skończeniu sezonu. Teraz okazuje się jednak, że piłkarz jest, zdaniem The Sun, bliżej całkowitego zakończenia kariery i już wymyślił, co będzie robił po skończeniu gry w piłkę.

Kamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrzaKamil Stoch zakończy karierę? Mamy jasną deklarację polskiego mistrzaCzytaj dalej

Zlatan Ibrahimović miał podjąć decyzję w sprawie przyszłości

Według The Sun, Ibrahimović w trakcie pobytu w Szwecji wymyślił, że zostanie menadżerem. Nie wiadomo jednak, czy chodzi o trenowanie piłkarzy i zarządzanie klubem piłkarskim, czy o rozkręcenie kolejnego biznesu. Przypomnijmy, że zawodnik ma już kilka własnych marek i jest głową m.in. jednej z firm produkujących kosmetyki sygnowanej jego imieniem.

Jak na razie Szwed nie przekazał jeszcze oficjalnego potwierdzenia, ale zważając na jego wiek, możemy przypuszczać, że już niebawem nie zobaczymy Ibrahimovicia na europejskich boiskach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  2. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  3. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  4. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  5. Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

</

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News