Zlatan Ibrahimović
Facebook Zlatan Ibrahimović
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Listopada 2020

Zlatan Ibrahimović coraz bliżej powrotu do kadry. Na jaw wyszły tajemnicze rozmowy, Polacy mogą mieć duże problemy?

Zlatan Ibrahimović w ostatnich miesiącach imponuje skutecznością w barwach AC Milan. Doświadczony napastnik kilkukrotnie zaznaczył, że chętnie ponownie zagrałby także dla reprezentacji Szwecji. Choć długo wydawało się to tylko plotką, okazuje się, że doszło do konkretnych rozmów między piłkarzem, a selekcjonerem skandynawskiej drużyny. 

Zlatan Ibrahimović może ponownie zagrać w reprezentacji Szwecji. Napastnik odbył spotkanie z przedstawicielami szwedzkiej federacji, a także trenerem Janne Anderssonem. Dowiedzieliśmy się, czy 39-latek zagra ponownie już niedługo dla swojej ojczyzny.

Dramat żony Kamila Stocha. Powiedziała przerażającą prawdę, chodzi o rodzinę, straszne wyznanieDramat żony Kamila Stocha. Powiedziała przerażającą prawdę, chodzi o rodzinę, straszne wyznanieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  2. Ciągle przesuwano jej wizytę. Gdy lekarz w końcu zobaczył jej policzek, usłyszała wyrok – 6 miesięcy życia
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat


Zlatan Ibrahimović wraca do reprezentacji Szwecji?

Sezon 2020/2021 doskonale zaczął się dla Zlatana Ibrahimovicia. Popularny “Ibra” fantastycznie prezentuje się w meczach AC Milan. To w dużej mierze dzięki jego świetnej grze “Rossoneri” zajmują obecnie pozycję lidera Serie A.

39-latek imponuje skutecznością. Ibrahimović rozegrał do tej pory 10 meczów, w których zdobył aż 11 goli. Kilka z tych trafień było naprawdę niezwykłej urody.

Sam Ibrahimović poczuł chyba, że mimo upływających lat nadal może grać o najwyższe cele. Dlatego też kilkakrotnie w ostatnich miesiącach zgłaszał chęć ponownego zagrania dla reprezentacji Szwecji. Długo wydawało się to jednak tylko czczą gadaniną.

Teraz jednak wszystko się zmieniło. Szwedzi zdali sobie sprawę, że Ibrahimović może być poważnym wzmocnieniem dla ich drużyny. Z doniesień mediów ze Szwecji wynika, że przedstawiciele tamtejszej federacji oraz trener “Trzech Koron” Janne Andersson spotkali się ze Zlatanem Ibrahimoviciem.

Andersson, a także Håkan Sjöstrand, sekretarz generalny Szwedzkiego Związku Piłki Nożnej, w środę spotkali się z napastnikiem Milanu. Później o efektach rozmów opowiedział właśnie trener Szwedów. Nie krył on zadowolenia.

Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed latWłaśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed latCzytaj dalej

“Ibra” spotkał się z trenerem kadry Szwedów

– Kiedy Zlatan otworzył się na powrót do reprezentacji narodowej, było naturalne i ważne, aby jak najszybciej się spotkać i przedyskutować ten pomysł. Cieszę się, że w tak szybkim tempie udało nam się zaaranżować spotkanie - wyznał Andersson.

– Spotkanie było bardzo owocne, a my zgadzamy się kontynuować dialog w przyszłości - dodał Szwed. Na razie jednak nie wiadomo, co planują Szwedzi. Następne ich zgrupowanie odbędzie się w marcu przyszłego roku.

Ostatni raz Zlatan Ibrahimović wystąpił w reprezentacji Szwecji podczas Euro 2016. Następnie zakończył grę dla swojego kraju. Jego powrót do gry dla skandynawskiej drużyny może być problemem dla Polaków. Szwedzi będą naszymi rywalami podczas mistrzostw Europy.

Źródło: Transfery.info

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ogromne zamieszanie w sklepie morele. Użytkownicy są wściekli, nie pozostawiają suchej nitki na sprzedawcy
  2. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży
  3. Właśnie dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Artura Boruca. Ma wśród najbliższych sportowca sprzed lat
  4. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Piotra Żyły, oniemieliśmy. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, jest związana za sportem
  5. Właśnie ujawniono ostatnie życzenie Diego Maradony. Napisał list, miał jedną prośbę
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News