Złota Piłka
instagram.com/francefootball
Autor Piotr Mika - 21 Sierpnia 2020

Petycja do France Football o przyznanie Złotej Piłki. Cała Polska podaje dalej, pomóżmy Lewandowskiemu

Złota Piłka w roku 2020 została odwołana przez redakcję tygodnika "France Football". Wielu fanów na świecie jest zawiedzionych decyzją francuskiej gazety i uważają, że ich wytłumaczenie tej decyzji jest irracjonalne. Teraz pojawiła skierowana do "France Football" petycja o przyznanie Złotej Piłki Robertowi Lewandowskiemu.

Złota Piłka to najbardziej prestiżowe wyróżnienie indywidualne, jakie może otrzymać piłkarz. W ostatnich latach wygrywali je przede wszystkim Leo Messi oraz Cristiano Ronaldo i wyjątkiem był tylko rok 2018, gdy nagrodę przyznano Luce Modriciowi. Teraz wszyscy byli pewni, że hegemonia dwóch gigantów znów zostanie przełamana.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi
Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Złota Piłka ucieka sprzed nosa Robertowi Lewandowskiemu

Gdy "France Football" odwołało plebiscyt Złotej Piłki wielu fanów piłki nożnej było zawiedzionych. Zdecydowana większość kibiców jak i ekspertów z coraz większym przekonaniem twierdzi też, że tym samym najbardziej poszkodowanym jest Robert Lewandowski, który rozgrywa nieziemski sezon, a reszta rywali nie była w stanie osiągnąć jego poziomu.

Teraz na stronie change.org pojawiła się petycja skierowana do francuskiego tygodnika. Twórca domaga się w niej sprawiedliwości dla kapitana naszej kadry, który w pełni zasłużył na Złotą Piłkę. Petycję z każdą chwila podpisuje coraz więcej osób, a na swoim profilu udostępnił ją m.in. znany polski dziennikarz, Michał Pol.

Link do petycji można znaleźć TUTAJ.

Fantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęFantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęCzytaj dalej

Najlepszy sezon w karierze

Robert lewandowski przeżywa właśnie najlepszy sezon w karierze. Łącznie w 46 spotkaniach zdobył on 55 bramek oraz zanotował 10 asyst. Został królem strzelców Bundesligi oraz Pucharu Niemiec i pewnie zmierza po ten tytuł także w Lidze Mistrzów. W niedzielę, jeśli Bayern Monachium pokona PSG w finale LM to nie będzie wątpliwości, że Robert Lewandowski jak nikt zasłużył na Złotą Piłkę w 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już pewne, Sejm zatwierdził ustawę. Kierowcy będą zachwyceni
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News