Znamy składy
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 7 Października 2020

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka

Znamy składy reprezentacji Polski i Finlandii przed meczem towarzyskim, który rozpocznie się o godzinie 20:45 na stadionie Lechii w Gdańsku. Już we wtorek podczas konferencji prasowej selekcjoner Jerzy Brzęczek zdradził, że w starciu z ekipą ze Skandynawii na boisko wybiegnie kilku debiutantów. Tak też faktycznie się stanie, a skład desygnowany przez trenera od pierwszej minuty, jest dość zaskakujący.

Znamy składy drużyn Polski i Finlandii przed towarzyskim starciem w Gdańsku. Selekcjoner Jerzy Brzęczek odkrył karty na niespełna dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem i zaskoczył kibiców. Ustawienie wybrane przez opiekuna naszej kadry będzie interesujące.

Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddechZ ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddechCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?


Znamy składy przed meczem Polska - Finlandia

Już tylko minuty zostały do rozpoczęcia pierwszego meczu reprezentacji Polski w trakcie październikowego zgrupowania. Nim “Biało-Czerwoni” przystąpią do rywalizacji o punkty rozgrywek Ligi Narodów, zmierzą się w towarzyskiej konfrontacji z Finlandią. We wtorek podczas konferencji prasowej Jerzy Brzęczek zapowiedział, że da szansę gry kilku nowym twarzom.

Selekcjoner naszej kadry zdradził między innymi, że w spotkaniu z Finami od pierwszej minuty na boisku pojawi się bramkarz Bartłomiej Drągowski. Więcej konkretnych nazwisk nie padło, ale trener nie trzymał kibiców długo w niepewności. Na niespełna dwie godziny przed rozpoczęciem meczu w Gdańsku, opublikowany został skład “Biało-Czerwonych” na mecz z Finlandią. Nie brakuje w nim niespodzianek.

Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznałŚmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznałCzytaj dalej


Selekcjoner Jerzy Brzęczek zaskoczył swoimi wyborami

Jerzy Brzęczek zdecydował się desygnować od pierwszego gwizdka na boisko trójkę zawodników ofensywnych, którzy w ostatnich tygodniach mają problemy z regularną grą w klubach. Są to Arkadiusz Milik, skreślony przez Napoli, Kamil Grosicki, który nadal nie rozegrał meczu w tym sezonie Premier League i Krzysztof Piątek, który pełni rolę zmiennika w Hercie Berlin. Piątek gra najczęściej ze wspomnianych piłkarzy.

Poza wspomnianą trójką na boisku w końcu szansę gry w meczu reprzentacji otrzymają m.in Karol Linetty czy Damian Kądzior. Zadebiutuje natomiast Michał Karbownik. Początek meczu już o godzinie 20:45.

Skład Polski na mecz z Finlandią: 12. Bartłomiej Drągowski - 18. Bartosz Bereszyński, 5. Jan Bednarek, 3. Sebastian Walukiewicz, 16. Michał Karbownik - 17. Damian Kądzior, 9. Jakub Moder, 8. Karol Linetty, 11. Kamil Grosicki - 23. Krzysztof Piątek, 7. Arkadiusz Milik.

Źródło: Twitter Łączy nas piłka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News