Żona Dawid Kubacki
Instagram - Marta Kubacka
Autor Piotr Bernaciak - 2 Maja 2020

Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy

Żona Dawida Kubackiego postanowiła opublikować na Instagramie przepełniony radością wpis informujący kibiców o wydarzeniu, które miało miejsce rok temu. Kobieta nie ukrywała wielkiego szczęścia z powodu dnia, który miał miejsce dokładnie rok temu.

Żona Dawida Kubackiego postanowiła opublikować w mediach społecznościowych wpis odwołujący się do jednego z najważniejszych wydarzeń w jej życiu. Miało ono miejsce dokładnie rok temu i bez wątpienia był to również jeden z najważniejszych dni dla Dawida Kubackiego, który jest ze swoją partnerką w związku już od wielu lat. Rok temu doszło do wyjątkowego zdarzenia.

Dokładnie 1 maja 2019 roku Dawid Kubacki i jego żona postanowili w końcu sformalizować swój związek, co udało się zrobić dopiero po zakończeniu sezonu w skokach narciarskich. Stało się jasne, że tego typu impreza nie jest możliwa w związku z napiętym grafikiem znanego polskiego skoczka narciarskiego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Polscy kibice w żałobie z samego rana. Nie żyje młodziutka zawodniczka, zmarła w bardzo młodym wiekuPolscy kibice w żałobie z samego rana. Nie żyje młodziutka zawodniczka, zmarła w bardzo młodym wiekuCzytaj dalej

Żona Dawida Kubackiego podzieliła się radością

Ślub Dawida Kubackiego i jego żony Marty miał miejsce dokładnie 1 maja 2019 roku i był obchodzony hucznie. Na weselu zjawiło się wiele znanych nazwisk ze świata polskiego sportu, w tym wieloletni koledzy Dawida Kubackiego z reprezentacji Polski: Kamil Stoch, Piotr Żyła czy nawet sam Adam Małysz. Dzisiaj jednak sytuacja jest zupełnie inna i okoliczności wspomnienia wesela nie są zwyczajne.

Pierwszą rocznicę ślubu również chciałoby się obchodzić w huczny i radosny sposób, jednak obecna sytuacja panująca na całym świecie sprawia, że obchody muszą być bardzo skromne. Mimo wszystko Marta Kubacka zdecydowała się opublikować wpis na Instagramie, w którym odnosi się do wydarzenia sprzed roku i dzieli się swoją niewątpliwie dużą radością z kibicami.

Mariusz Pudzianowski może wrócić na ring. Wyzwanie rzucił mu sam mistrz świataMariusz Pudzianowski może wrócić na ring. Wyzwanie rzucił mu sam mistrz świataCzytaj dalej

Żona Dawida Kubackiego niewątpliwie jest szczęśliwa

- Szesnasta rocznica wstąpienia Polski do UE... tfuuu, wróć!! Pierwsza rocznica wstąpienia w związek małżeński - napisała Marta Kubacka na Instagramie, dołączając zdjęcie z sesji ślubnej z Dawidem Kubackim.

Ostatni sezon był przełomowy dla polskiego skoczka, który odniósł ogromny sukces. Być może przyjdzie mu go powtórzyć, bowiem nasz skoczek znalazł się w kadrze reprezentacji Polski na kolejny sezon.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze, oficjalne dane z Chin ws. koronawirusa są porażające. Aż trudno uwierzyć
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News