Żona
Instagram/Aleksandra Frankowska
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 4 Maja 2020

Żona reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej zdjęcie w bikini rozpala do czerwoności (FOTO)

Żona Przemysława Frankowskiego zachwyca urodą. Piękna Aleksandra przeniosła się razem z zawodnikiem do Stanów Zjednoczonych, gdzie jej wybranek gra w lidze MLS. Wybranka gracza Chicago Fire chętnie eksponuje swoje wdzięki w mediach społecznościowych.

Para poznała się dobrych kilka lat temu. Państwo Frankowscy wzięli ślub w 2019 roku. Uroczystość odbyła się w Polsce, gdzie zakochani specjalnie przyjechali ze Stanów Zjednoczonych, by ten dzień spędzić z najbliższymi.

Były trener Adama Małysza wraca do skoków narciarskich. Przed nim ogromne wyzwanieByły trener Adama Małysza wraca do skoków narciarskich. Przed nim ogromne wyzwanieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
  2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu

Żona Przemysława Frankowskiego kusi ponętnymi zdjęciami

Do ich pierwszego spotkania doszło w jednym z sopockich klubów. Aleksandra, która do Gdańska przyjechała z Głogowa na studia, szybko wpadła w oko piłkarzowi. Ten, by móc się z nią spotykać najpierw musiał zyskać zaufanie jej brata, także piłkarza Mateusza Machaja. Udało się i obecnie Przemysław może gracza Chrobrego Głogów swoim szwagrem.

Jeszcze przed ślubem Przemysław Frankowski i jego partnerka doczekali się synka Jakuba. Po narodzinach pierworodnego syna para postanowiła sformalizować swój związek i związać się na zawsze.

Internauci wylali wiadro pomyj na wnuczkę Apoloniusza Tajnera. 14-latka nagrała mocną odpowiedź (WIDEO)Internauci wylali wiadro pomyj na wnuczkę Apoloniusza Tajnera. 14-latka nagrała mocną odpowiedź (WIDEO)Czytaj dalej

Aleksandra ma sport we krwi

Piękna żona Przemysława Frankowskiego nieprzypadkowo związała się z piłkarzem. Ta dyscyplina jest bowiem popularna w jej rodzinie - oprócz brata Mateusza, profesjonalnym piłkarzem jest także trzeci z rodzeństwa Bartosz Machaj - zawodnik Elany Toruń.

Para żyje teraz w Stanach Zjednoczonych, a Aleksandra Frankowska dla swojego męża jest ogromnym wsparciem. Wszyscy wiemy, że aklimatyzacja w tak dalekim kraju jest nie lada wyzwaniem. Z pewnością u boku pięknej Aleksandry wszystko jest prostsze!

Aleksandra Frankowska

Aleksandra Frankowska

Aleksandra Frankowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News