Żona Łukasz Skorupski
Instagram - Matilde Rossi
Autor Piotr Bernaciak - 5 Marca 2020

Żona polskiego bramkarza pokazuje swoje wdzięki. Lewandowska i Szczęsna mają konkurencję (FOTO)

Żona jednego z polskich bramkarzy nie cieszy się taką popularnością, jak partnerki Lewandowskiego czy Szczęsnego. Kobieta wywołuje prawdziwy szał na Instagramie poprzez swoje wpisy.

Żona znanego polskiego piłkarza wywołuje prawdziwą eksplozję zainteresowania w mediach społecznościowych. Popularnością w Polsce nie dorównuje ona choćby Annie Lewandowskiej lub Celii Jaunat, jednak mimo wszystko poza granicami naszego kraju może ona liczyć na gigantyczne zainteresowanie. Partnerka polskiego piłkarza ma tysiące obserwujących w mediach społecznościowych.

We Włoszech sporym zainteresowaniem cieszy się partnerka naszego reprezentacyjnego bramkarza. Stosunkowo rzadko zdarza się, by któryś ze znanych polskich piłkarzy znajdował miłość w kraju, do którego wyjechał. Taką historię przeżył Grzegorz Krychowiak, a teraz dowiadujemy się, że podobnie było w przypadku Łukasza Skorupskiego, którego kobieta staje się gwiazdą.

Nagły zwrot ws. konkursu lotów w Planicy. Fatalne wiadomości dla kibicówNagły zwrot ws. konkursu lotów w Planicy. Fatalne wiadomości dla kibicówCzytaj dalej

Żona Łukasza Skorupskiego to prawdziwa petarda!

Wiele partnerek polskich zawodników przebiło się do naszego świata show-biznesu i dziś panie cieszą się sławą. Nieco inaczej jest w przypadku żony Łukasza Skorupskiego, Włoszki Matilde Rossi, która również może liczyć na ogromną rozpoznawalność w mediach społecznościowych, jednak obserwują ją głównie fani z Włoch. Wszystko przez jej poprzedni zawód.

Rossi była w przeszłości modelką, jednak postanowiła zrezygnować z tej pracy na rzecz spędzania wolnego czasu ze swoim ukochanym. Konto kobiety na Instagramie cieszy się wielką popularnością, choć nieszczególnie ze strony polskich fanów, którzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego kim jest i jak wygląda partnerka Łukasza Skorupskiego, golkipera włoskiej Bologni.

Wielka afera w świecie futbolu. Śledczy przeszukali biura uczestników Ligi MistrzówWielka afera w świecie futbolu. Śledczy przeszukali biura uczestników Ligi MistrzówCzytaj dalej

Żona polskiego bramkarza jest zjawiskowa

ZOBACZ ZDJĘCIA MATILDE ROSSI:

Żona Łukasza Skorupskiego

Żona Łukasza Skorupskiego

Żona Łukasza Skorupskiego

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News