żona
instagram.com/ewabilanstoch
Autor Mateusz Wysokiński - 8 Czerwca 2020

Żona Kamila Stocha wyjawiła sekrety swojego małżeństwa. Z jej ust padła poważna deklaracja

Żona Kamila Stocha- Ewa Bilan jest postacią niezwykle tajemniczą. Mimo że jej mąż święci prawdziwe tryumfy, to ona sama woli spoczywać w jego cieniu i trudno jej szukać w celebryckich pismach i na pierwszych stronach portali. Fotografka ostatnimi czasy udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła sekrety swojego małżeństwa i powiedziała, jak to jest być żoną tak znanego mistrza. Sama też odpowiedziała na pytanie, czy stanie się personą bardziej medialną i otwartą na rozmowy z mediami. Z jej ust padła poważna deklaracja.

Żona Kamila Stocha to postać ceniona przez wszystkich Polaków. Ewa Bilan nie korzysta ze sławy swojego męża i godzi się z tym, że jest w cieniu najlepszego skoczka narciarskiego w polskiej historii tego sportu. Mimo że fotografka i artystka unika wywiadów, to ostatnimi czasy postanowiła powiedzieć o życiu u boku słynnego ukochanego. Z jej ust padła także deklaracja w sprawie jej medialnej przyszłości.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tyson wygrał turniej walk na gołe pięści. Jego przeciwnicy padali jak muchy
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media
Kamil Glik planuje kupić klub Ekstraklasy? Mateusz Borek sugeruje inwestycję w znaną drużynęKamil Glik planuje kupić klub Ekstraklasy? Mateusz Borek sugeruje inwestycję w znaną drużynęCzytaj dalej

Żona Kamila Stocha opowiada o sekretach małżeństwa. Jej związek z Kamilem jest modelowy

Mimo że skoczek narciarski bardzo dużą część roku spędza z dala od swojego domu, to jego żona jest wyrozumiała w tym względzie. Ewa Bilan podkreśla, że skoczek po powrocie ze sportowych wojaży zawsze stara się jej wynagrodzić czas rozłąki i robi tak już regularnie od 15 lat.

- Decydując się na życie z profesjonalnym sportowcem, trzeba dopasować się potrzebami i priorytetami. Nie mam z tym problemu. Życie układamy pod harmonogram i zawód Kamila, ale potem wszystko jest rekompensowane. On sam też, od 15 lat, stara mi się to wynagrodzić. Nie zamieniłabym takiego życia na małżeństwo z panem, który wychodzi do pracy na osiem godzin, a potem często jest sfrustrowany i niezadowolony z siebie. Ograniczałoby to także moją samorealizację - powiedziała w wywiadzie z WP Sportowe Fakty.

Piotr Żyła został publicznie oskarżony przez Justynę Żyłę. Padły mocne zarzuty, w które aż ciężko uwierzyćPiotr Żyła został publicznie oskarżony przez Justynę Żyłę. Padły mocne zarzuty, w które aż ciężko uwierzyćCzytaj dalej

"Nie zależy mi na popularności". Mocna deklaracja żony Kamila Stocha

Mimo że Ewa Bilan mogłaby zrobić taką karierę jak Justyna Żyła, to daleko jej od pozostania personą medialną. O wiele bardziej woli zająć się swoją pracą artystyczną, która sprawia, że czuje ona realizację.

- We wszystkim, co robię i wbrew temu, co czasem wydaje się innym, ja cały czas stawiam na siebie. A jeśli tak, nie ma potrzeby zmieniać tej drogi. Nie zależy mi na wielkiej popularności, ale na robieniu tego, w czym ja sama czuję się fajnie. Artysta nie tworzy dla pieniędzy, tylko dla sztuki mogącej oddziaływać na wyobraźnię" - zdradziła w wywiadzie żona Stocha.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne informacje dotyczące oszczędności Polaków w bankach. Sytuacja, która nigdy wcześniej nie miała miejsca
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Jedna z największych gwiazd sportu kończy karierę. Tej decyzji nie spodziewał się nikt
  4. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?
  5. Niedawno wywinął się śmierci, tym razem się nie udało. Nie żyje znany w Polsce gwiazdor
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News