Żona
Pixabay
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 9 Maja 2020

Żona przyłapała gwiazdora na zdradzie. Wściekła kobieta sięgnęła po pistolet

Żona jednego z popularnych sportowców nakryła zawodnika w łóżku z innymi kobietami. Wściekła małżonka sięgnęła po pistolet i zaczęła grozić zawodnikowi. Na miejsce przybyła policja, która uratowała życie niewiernemu gwiazdorowi.

Sceny rodem z filmu sensacyjnego rozegrały się w domu byłego zawodnika NFL Earla Thomasa. Widok futbolisty zabawiającego się z innymi kobietami ogromnie rozwścieczył jego małżonkę, która była gotowa go zastrzelić. Na szczęście pani Thomas nie pociągnęła za spust. Czekają ją jednak poważne konsekwencje prawne.

Ikona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobieIkona boksu przegrała z COVID-19. Był ulubieńcem kibiców, tysiące fanów w żałobieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli

Żona gwiazdy NFL nastraszyła niewiernego męża

Według raportu policji z Austin, Nina Thomas goniła swojego męża z pistoletem w ręku po całym domu. Przyłożyła mu nawet broń do głowy. Wszystko przez sytuację, która wytrąciła ją z równowagi.

Nina śledziła od dłuższego czasu swojego męża, podejrzewając, że ją zdradza. Przy wykorzystaniu mediów społecznościowych dowiedziała się, że Earl i jego brat Set są w ich domu z kilkoma kobietami. Gdy weszła do domu okazało się, że jej podejrzenia są w stu procentach słuszne. Jej oczom ukazał się widok, który rozwścieczyłby każdą kobietę. Earl Thomas i jego brat leżeli nadzy w łóżku z kobietami.

Adam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekAdam Kownacki przed szansą walki życia. Były mistrz świata wyzywa go na pojedynekCzytaj dalej

Wielka awantura i interwencja policji

Wtedy w domu Thomasów rozegrały się dantejskie sceny. Nina zaczęła wymachiwać pistoletem i grozić zawodnikowi śmiercią. O zajściu zaalarmowano policję, która po chwili przybyła na miejsce. Zazdrosna żona tłumaczyła, że chciała męża tylko nastraszyć pistoletem. Została aresztowana i będzie odpowiadać za usiłowanie zabójstwa.

Do incydentu na swoim Instagramie odniósł się Earl Thomas. - Takie rzeczy się zdarzają. To naprawdę nie jest niczyja sprawa. Niepokoi mnie to, co się wydarzyło, ale jest to świat, w którym dziś żyjemy - tłumaczył zawodnik. Z jednej strony trudno dziwić się zachowaniu kobiety, jednak jej zachowanie sprawiło, że z pozycji winowajcy Thomas stał się ofiarą. Z pewnością mogła rozegrać to inaczej...

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość z rana, 23-letni turysta stracił życie. Nie miał żadnych szans, trwają poszukiwania innych
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News