Żona
Pixabay
Autor Piotr Mika - 10 Sierpnia 2020

Wielka żałoba piłkarza reprezentacji. Jego kolega z klubu nie żyje, zostawił żonę i małego synka

Żona oraz syn zmarłego niedawno zawodnika oraz trenera piłkarskiego mogą po jego śmierci wpaść w problemy finansowe. Jeden z przyjaciół zmarłego, który mocno przeżył jego odejście zdecydował się na zorganizowanie zbiórki dla wdowy.

Żona byłego reprezentanta kraju jeszcze nie zdążyła otrząsnąć się po śmierci swojego męża, a już musi martwić się o przyszłość swoją oraz ich 8-letniego syna. Z pomocą chce ruszyć przyjaciel byłego piłkarza, który jednak zwraca uwagę, że ze względu na pandemię zebranie pieniędzy może nie być łatwe.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. 158 pasażerów trafiło na kwarantannę. Zadecydowała 1 minuta
Anna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekAnna Lewandowska powiedziała otwarcie o pokazywaniu piersi publicznie. Jej słowa zadziwiły wiele PolekCzytaj dalej

Żona zmarłego piłkarza potrzebuje wsparcia

Renedy Singh, przyjacieł zmarłego Laishrama Manitombiego Singha, nie może pogodzić się z odejściem swojego przyjaciela. Obaj grali razem w Mohun Bagan oraz w reprezentacji Indii. Jak wspomina Renedy Singh jego były kolega z boiska od kilku miesięcy zmagał się z chorobą, która ostatecznie zwyciężyła. Laishram miał ledwie 39 lat.

- To naprawdę smutne, odszedł za wcześnie. Graliśmy razem w Mohun Bagan, tak samo jak w reprezntacji Indii. Po jego odejściu na emeryturę spotkaliśmy się w Manipur. Trenował młodych chłopców z akademii jak również lokalną seniorską drużynę. Wcześnie zakończył karierę piłkarza, ale wciąż był aktywny w piłce nożnej - wspomina swojego przyjaciela Renedy Singh. Reprezentant Indii stwierdził także, że chce pomóc wdowie po zmarłym w utrzymaniu się po śmierci Laishrama.

Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)Czytaj dalej

Były reprezentant osierocił 8-letniego syna

Renedy Singh poinformował, że postara się zebrać fundusze, aby wesprzeć rodzinę swojego kolegi z drużyny. - Miał 8-letniego syna oraz żonę i nie wiem, czy jego żona pracuje. Myślałem o tym, czy możemy zebrać jakieś pieniądze dla jego rodziny, ponieważ długo chorował i z pewnością dużo pieniędzy poszło na leczenie - ocenił reprezentant Indii - Nie możemy działać swobodnie ze względu na pandemię COVID-19, jednak kiedy to się skończy byli oraz obecni zawodnicy postarają się zebrać pieniądze dla jego rodziny. Już o tym myślimy - zakończył Renedy Singh.

Źródło: sports.yahoo.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Samochody, które oszczędzą ci większych, dodatkowych kosztów. TOP 8 aut najtańszych w naprawie
  2. Stało się. 115 mln kary dla Biedronki - klientów wprowadzono w błąd
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Kobieta wypożyczyła przeraźliwie drogie Ferrari. Kilka minut później doszło do tragedii

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News