Żona
instagram.com/m_rozenek
Autor Piotr Mika - 15 Października 2020

Żona Radosława Majdana została projektantką. Gdy dowiedzieliśmy się, ile kosztuje jej czapka, spadliśmy z krzeseł

Żona Radosława Majdana, Małgorzata Rozenek-Majdan, to jedna z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju. Teraz znana z programu "Perfekcyjna Pani Domu" kobieta postanowiła zaprojektować własną serię czapek z daszkiem. Ich cena niemalże zwala z nóg.

Żona byłego piłkarza nie po raz pierwszy udowadnia, że potrafi świetnie odnaleźć się w świecie polskiego show-biznesu. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zaskoczyć fanów i zdecydowała się na zaprojektowanie czapek z daszkiem. Nie uwierzycie, co było inspiracją i ile kosztują.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Niemal 74 tys. Polaków dostanie ekstra pieniądze od ZUS. Niektórzy nawet po 12 786 zł
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Kamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęKamil Stoch oszukany na wielkie pieniądze? Skoczek wydał oświadczenie, poznaliśmy całą prawdęCzytaj dalej

Żona Radosława Majdana z własnym projektem odzieżowym

Małgorzata Rozenek-Majdan jest doskonale znana wszystkich, kto choć trochę interesuje się telewizyjnymi programami rozrywkowymi. Celebrytka zdobyła dużą popularność w takich programach jak m.in. "Perfekcyjna Pani Domu" czy "Projekt Lady". Dla fanów sportu na pewno bardziej rozpoznawalna jest dzięki małżeństwu z również bardzo popularnym byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem.

Teraz żona Radosława Majdana postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów i pochwaliła się projektem czapek z daszkiem. Inspiracją dla niej był... buldog angielski, którego właścicielami są państwo Majdan. Okazuje się, że czapki z daszkiem, z wizerunkiem psa popularnej pary będą kosztować aż... 399 złotych! Jednak Małgorzata Rozenek-Majdan ma w tym wszystkim specjalny cel.

Żona

Znany piłkarz przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał tylko 47 lat, osierocił pięcioro dzieciZnany piłkarz przegrał walkę z ciężką chorobą. Miał tylko 47 lat, osierocił pięcioro dzieciCzytaj dalej

Państwo Majdan wspierają zwierzęta

Okazuje się, że popularna celebrytka część pieniędzy ze sprzedaży czapek odda aby wesprzeć dwie fundacje. Same czapki zaś będą limitowane i zostaną wyprodukowane jedynie w serii 1000 sztuk.

- Doskonale wiecie, jak ważne są dla mnie zwierzęta, zatem nie będziecie zaskoczeni, że inspiracją do projektu jest nasz ukochany buldog angielski #georgiomajdani. Część zysku ze sprzedaży wesprze Fundację SOS Bokserom i Załogę Bulldoga. Od dłuższego czasu z podziwem obserwuję, jak opiekują się swoimi podopiecznymi, jaki ogrom pracy wykonują i z jakimi problemami muszą borykać się każdego dnia, tym bardziej się cieszę, że dzięki sprzedaży wesprzemy, wraz z Radosławem i #gangmajdana te inicjatywy - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści dla kierowców. Unia ma wobec nas nowe plany
  2. Burger King zapowiada nowości związane z PlayStation 5. Nietypowa współpraca na zwiastunie
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Twoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na nowe

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News