Żona
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Lipca 2020

Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonę

Żona doskonale znanego kibicom zawodnika oraz trójka jego dzieci przeżywają ogromną tragedię, po tym, jak choroba zabrała ich ukochanego z tego świata. Sportowiec trzy lata temu otrzymał od lekarzy szokującą informację, że jest chory na nowotwór. Niestety przegrał najważniejszy mecz swojego życia i w środę zmarł po długiej chorobie. Kibice dyscypliny sportowej, którą uprawiał przez większość życia, pogrążyli się w smutku i przesyłają kondolencje rodzinie swojego ulubieńca.

Żona znanego zawodnika, jednej z najbardziej efektownych dyscyplin sportowych świata, oraz trójka jego dzieci przeżywają niezwykle ciężkie chwile. Sportowiec przegrał wieloletnią walkę z ciężką chorobą i zmarł w bardzo młodym wieku zaledwie 41 lat.

Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyPoważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
  2. Wielu nie wie, a urzędnik przemilczy. Niektórzy emeryci mogą dostać nawet 2080 zł do emerytury
  3. Pilnie szukają 800 osób, które były na wschodzie Polski. Grozi im poważne niebezpieczeństwo


Żona i dzieci zmarłego sportowca opłakują odejście ukochanego

Bardzo smutne informacje pojawiły się w brytyjskich mediach. Po wieloletniej walce z nowotworem zmarł w Irlandii zawodnik niezwykle popularnej w tym kraju dyscypliny sportu, czyli futbolu gaelickiego. Uważana za jeden ze sportów narodowych dyscyplina to połączenie piłki nożnej i rugby. Gra się nie owalną, a jajowatą piłką, a zawodnicy mogą używać do kontrolowania jej zarówno rąk, jak i nóg.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy tej dyscypliny w ostatnich latach to bez wątpienia Kieran O’Connor, którego walka z nowotworem kości stała się bardzo głośnym tematem na Wyspach Brytyjskich. O’Connor otrzymał diagnozę w 2017 roku i od tego czasu nawrót choroby następował trzykrotnie. Niestety za trzecim razem ze śmiertelnym skutkiem.

Dramatyczny wypadek w Polsce. Samochód i motor zderzyły się w trakcie wyścigu, nagła interwencja służbDramatyczny wypadek w Polsce. Samochód i motor zderzyły się w trakcie wyścigu, nagła interwencja służbCzytaj dalej


Nowotwór pokonał zawodnika w bardzo młodym wieku

Od 2017 roku walczył z nowotworem, a na kosztowne leczenie organizowane były liczne zbiórki. Przed rokiem w związku z postępującą chorobą zawodnik przeszedł zabieg amputacji nogi. Kieran O’Connor zmarł 15 lipca w wieku zaledwie 41 lat. Pozostawił żonę Sinead oraz trójkę dzieci: Isabellę, Avę i Jamesa.

Kieran był wielką siłą w polu gry i tę samą siłę charakteru i odwagę pokazał w radzeniu sobie ze swoją chorobą przez kilka ostatnich lat" - mówi Tracey Kennedy, prezes Cork, w którym przez wiele lat występował Kieran O’Connor.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny
  3. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. "Smocza Dziura" jest w centrum konfliktu zbrojnego
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News