Żona
instagram.com/iran_angelo
Autor Piotr Mika - 16 Września 2020

Historia jak z telenoweli. Brazylijski gwiazdor porzucił żonę i ożenił się z jej... siostrzenicą (FOTO)

Żona jednej z brazylijskich gwiazd futbolu postanowiła opowiedzieć światu swoją historię. Okazało się bowiem, że piłkarz porzucił swoją partnerkę, żeby związać się z jej siostrzenicą. Dla kobiety był to straszny cios z którym nie może poradzić sobie do teraz.

Żona światowej klasy zawodnika nie chciała dłużej ukrywać tego co czuje po tym, jak została porzucona przez swojego męża. Zawodnik postanowił związać się z o wiele młodszą siostrzenicą swojej byłej małżonki, a w tym roku para pobrała się.

Pokaz siły Lecha Poznań. Efektowna wygrana w Lidze EuropyPokaz siły Lecha Poznań. Efektowna wygrana w Lidze EuropyCzytaj dalej

Żona brazylijskiego gwiazdora nie może pogodzić się z tym co jej zrobił

To co zrobił jeden z byłych reprezentantów Brazylii, Hulk, to jeden z największych skandali obyczajowych w piłce w ostatnich latach. 34-letni zawodnik w 2019 roku ożenił się z piękną Iran Angelo, jednak małżeństwo nie przetrwało długo. Już w marcu tego roku Hulk ponownie wziął ślub, tym razem z Camilą Angelo, czyli siostrzenicą swojej byłej żony.

Okazało się, że parę gonił czas. Zawodnik gra i mieszka obecnie w Chinach, a jego nowej partnerce kończyła się wiza. Dlatego Hulk postanowił poślubić swoją wybrankę, aby uniknąć rozłąki i móc mieszkać razem z ukochaną. Para pozuje razem na zdjęciach i wygląda na bardzo szczęśliwą. W skrajnie odmiennym nastroju jest jego była żona.

Żona

Hulk i jego druża żona, Camila Angelo (Fot. Instagram)

Justyna Żyła nagle pojawiła się w hitowym show TVN. Nie uwierzycie kogo zagrałaJustyna Żyła nagle pojawiła się w hitowym show TVN. Nie uwierzycie kogo zagrałaCzytaj dalej

Eksmałżonka uderza w Hulka i swoją siostrzenicę

W rozmowie z portugalską gazetą "Record" Iran mówiła o tym, że oboje złamali jej serce - Ona była dla mnie jak córka. Dałam tej dziewczynie wszystko i porzuciłam wiele marzeń, by pomóc spełniać jej. Znała moje słabości, bóle i lęki - mówiła załamana była żona Hulka.

- Wciąż nie rozumiem co się stało. Ból wciąż jest ogromny, myślę, że może złamać moje serce - powiedziała zrozpaczona kobieta. Żona

Iran Angelo, była żona Hulka (Fot. Instagram)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News