Żona
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Lipca 2020

Tragiczne wiadomości obiegły media. 38-letni ulubieniec fanów został znaleziony martwy, zostawił żonę i dzieci

Żona doskonale znanego i uwielbianego przez kibiców zawodnika potwierdziła niesamowicie smutne wieści, że jej małżonek zmarł, zostawiając ją oraz dwójkę ich dzieci. Sportowiec, który w swoim kraju uchodził za legendę, kilka lat temu zakończył karierę, ale wciąż cieszył się ogromnym szacunkiem i zainteresowaniem ze strony fanów. Informację o jego śmierci potwierdzają władze klubu, w którym występował przez niemal całą swoją karierę. 

Żona znanego futbolisty, Shane’a Tucka, Katherine, została sama z dwójką ich dzieci, gdyż 38-letni zawodnik, który doczekał się statusu legendy w swojej ojczyźnie, zmarł nagle w wieku zaledwie 39-lat. Sportowca opłakują kibice, a także wieloletni współpracownicy i działacze klubu, w którym spędził on większość kariery.

Adam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczekAdam Małysz przekazał Polakom porażającą nowinę. Żona przeszła jego chorobę bardzo źle, miała cięższe objawy niż skoczekCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Smutna wiadomość obiegła świat. Nie żyje były reprezentant Argentyny, wychował Diego Maradonę
  2. Z ostatniej chwili: Walczyli o życie na plaży w Sianożętach. Lądował śmigłowiec


Żona i dzieci znanego sportowca straciła ukochanego męża i ojca

Kolejne smutne informacje napłynęły dzisiaj do Polski z Australii. Kilka dni temu pojawiła się szokująca informacja, że była mistrzyni świata juniorek, reprezentująca ten kraj, a pochodząca z Rosji Jekaterina Aleksandrowska, popełniła samobójstwo, skacząc z szóstego piętra wieżowca w Moskwie. Dzisiaj kibice mają powody do smutku z powodu śmierci kolejnego znanego sportowca. W wieku zaledwie 38-lat zmarł legendarny zawodnik futbolowej drużyny Richmond Shane Tuck.

Tuck reprezentował barwy Richmond Football Club w latach 2004-2013 i zdążył w tym czasie rozegrać aż 173 spotkania. Zmarły zawodnik był jednym z bohaterów ligi AFL w dyscyplinie zwanej Futbolem Australijskim. Jest to sport przypominający rugby, rozgrywany zwykle na boiskach krykietowych. Australijczycy uważają go za sport narodowy. Nic więc dziwnego, że informacje o śmierci Shane’a Tucka, który zyskał za czasów kariery miano legendy, zasmuciły tak wiele osób.

Media podały tragiczne informacje. Nie żyje jedna z legend EkstraklasyMedia podały tragiczne informacje. Nie żyje jedna z legend EkstraklasyCzytaj dalej


Śmierć legendarnego zawodnika poruszyła wiele osób

- Richmond Football Club opłakuje śmierć swojego byłego zawodnika i członka klubu, Shane'a Tucka. Tuck rozegrał 173 mecze dla 'Tygrysów" w latach 2004-2013 i zdobył 74 gole. Prawdziwy "Tygrys", Tuck, był bohaterski i odważny na boisku, kochany przez kolegów z drużyny, pracowników klubu i kibiców. - napisano w oświadczeniu na stronie internetowej klubu.

- Jesteśmy niesamowicie zasmuceni informacją o śmierci Shane'a, wszyscy będą za nim bardzo tęsknić. Przekazujemy nasze najgłębsze kondolencje rodzinie i ukochanym Shane'a - jego żonie Kat, dzieciom Willowi i Avie, rodzicom Michaelowi i Fay, oraz wszystkim jego krewnym. Shane był wojownikiem na boisku, gdy dawał z siebie wszystko dla drużyny co tydzień, a także pełnym pokory i lubiącym zabawę człowiekiem poza boiskiem - powiedział dyrektor Richmond, Brendon Gale o zmarłym.

Zawodnicy drużyny Richmond złożą hołd zmarłemu zawodnikowi, zakładając czarne opaski na ramiona w najbliższym meczu przeciwko GWS Giants.

Źródło: theguardian.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Blisko 19 tys. Polaków już niebawem otrzyma wezwania. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Opuszczony tankowiec zaczyna przeciekać. Grozi nam katastrofa ekologiczna na niewyobrażalną skalę
  3. Wielkie zmiany w Polonii Warszawa. Właściciel klubu chce zmiany herbu, odebrało nam mowę (FOTO)
  4. Jerzy Brzęczek zaskoczy kibiców. Media: Selekcjoner powoła znanego gracza, to będzie jego debiut
  5. Włoskie media nie mają wątpliwości. Arkadiusz Milik podjął decyzję w sprawie transferu, wiemy gdzie ma trafić
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News