Zestadionu - serwis sportowy
TRICOLORS/East News
Autor Piotr Bernaciak - 23 Kwietnia 2020

Andrzej Gołota przeszedł test na obecność COVID-19. Żona podała wyniki

Żona Andrzeja Gołota poinformowała o teście na COVID-19, który przeszła wraz ze swoim mężem. Jego wyniki zaciekawiły polskich fanów, którzy śledzą losy byłego pięściarza. Wiele osób zareagowało na wpis kobiety.

Żona Andrzeja Gołota prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, a obserwują ją setki fanów. Robią to także ci, którzy chcą wiedzieć, co dzieje się u byłego słynnego boksera. Po części odciął się on od życia publicznego i sam nie informuje o tym, co obecnie się u niego dzieje, jednak dzięki temu, że robi to jego ukochana, fani nie mogą narzekać na brak informacji.

Tym razem Mariola Gołota poinformowała fanów o tym, że wraz z mężem przeszła testy na obecność COVID-19 w organizmie. Jej słowa wywołały niemały niepokój wśród fanów, którzy śledzą jej poczynania, jednak na szczęście obyło się bez negatywnych informacji.

DZISIAJ GRZEJE

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Wielka bójka kiboli w centrum jednego z największych polskich miast. Policja nie zdążyła przyjechać na czasWielka bójka kiboli w centrum jednego z największych polskich miast. Policja nie zdążyła przyjechać na czasCzytaj dalej

Żona Andrzeja Gołoty zaniepokoiła kibiców

Mariola Gołota bardzo chętnie udziela się w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Kobieta od wielu lat mieszka wraz z mężem w Stanach Zjednoczonych, ale nie zapomina o polskich fanach. Regularnie informuje ich, co się u nich dzieje, a także w jakiej formie jest sam były bokser. Tym razem jednak doczekaliśmy się dość niepokojącego wpisu.

- Wczoraj poddaliśmy się testom na antyciała COVID-19 z myślą, że być może przeszliśmy chorobę bezobjawowo. Stety/niestety negatywne - kwarantanna/dystansowanie działa, nadal jest zagrożenie, ale nie ma zatwierdzonych lekarstw... - napisała na Instagramie Mariola Gołota.

Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. "Nie mogłem spokojnie usiąść'Czytaj dalej

Żona Andrzeja Gołoty przekazała ważne wiadomości

Pozostaje nam cieszyć się, że Andrzej i Mariola Gołota są wolni od koronawirusa, jednak sam wpis kobiety nie pozostawia wątpliwości, że jest ona pełna niepokoju w związku z panującą sytuacją. Wielu komentujących wspiera ją jednak w tym trudnym momencie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News