Żona
instagram.com/paulynaaa_a
Autor Piotr Mika - 24 Października 2020

"Dramat" żony Krzysztofa Piątka. "Ten kraj mnie wykończy". Aż trudno uwierzyć, co ją tak rozwścieczyło (FOTO)

Żona Krzysztofa Piątka spotkała się niedawno z dość nieprzyjemną dla niej sytuacją. W mocnych słowach kobieta odniosła się do tego, jakie obostrzenia wprowadza rząd naszego kraju. Warto sobie zadać pytanie, czy jednak nie przesadziła ze swoją reakcją?

Żona jednego z polskich piłkarzy najwyraźniej nie jest zadowolona z części obostrzeń, jakie zostały w ostatnim czasie wprowadzone w naszym kraju. Polka była wyraźnie zdenerwowana sytuacją jaka ją spotkała i postanowiła dać temu wyraz na Instagramie.

Na swoim InstaStories partnerka reprezentanta Polski dość mocno skrytykowała jedną z zasad wprowadzonych przez polski rząd na najbliższego tygodnie, która w założeniu władz kraju ma zmniejszyć częściowo ryzyko zwiększenia liczby zachorowań.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  2. Agnieszka Chylińska zdradziła smutną prawdę o chorobie dzieci. Poruszające wyznanie, nikt jej nie pomaga
  3. Smutna informacja obiegła media. Kibic pobity przez bandytów nie żyje, jego życie od lat było wielkim cierpieniem
Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego wyszła na jaw. Siedział w więzieniu, powód jest porażającyMroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego wyszła na jaw. Siedział w więzieniu, powód jest porażającyCzytaj dalej

Żona Krzysztofa Piątka mocno o obostrzeniach.

W ostatnich tygodniach sytuacja w naszym kraju pogarsza się właściwie z dnia na dzień. Co chwila słyszymy o tym, że padł nowy rekord dobowego przyrostu osób zakażonych SARS-CoV-2, kolejne obiekty takie jak m.in. Stadion Narodowy są przekształcane na szpitale polowe, a rząd wprowadza nowe obostrzenia.

Jeszcze niedawno w całym kraju wprowadzona była strefa żółta, a niektóre jej obszary znajdowały się w strefie czerwonej. Od soboty 24 października cała Polska znajduje się już w strefie czerwonej, co wiąże się z wieloma obostrzeniami.

Jedna z zasad bezpieczeństwa, która w ocenie polskiego rządu ma zmniejszyć ryzyko zachorowania na COVID-19 wśród osób starszych, jest dość uciążliwa dla innych mieszkańców kraju. Mowa tu o godzinach dla seniorów - W godzinach 10:00 - 12:00 w sklepach zakupy mogą robić tylko osoby powyżej 60. roku życia.

Okazuje się, że nieprzyjemne zderzenie z tą zasadą miała Paulina Piątek. Choć Krzysztof Piątek na co dzień gra w Hercie Berlin, to najwyraźniej jego żona aktualnie przebywa w Polsce. Kobieta chciała zrobić zakupy w godzinach przeznaczonych dla seniorów, ale nie została wpuszczona do sklepu, co ją bardzo zdenerwowało.

Na jaw wyszło, ile zarabia Robert Lewandowski. Kosmiczne pieniądze, jakie mają tylko nieliczniNa jaw wyszło, ile zarabia Robert Lewandowski. Kosmiczne pieniądze, jakie mają tylko nieliczniCzytaj dalej

Paulina Piątek podważa sens godzin dla seniorów

Żona polskiego piłkarza dała upust swojej frustracji na Instagramie, gdzie w swojej relacji umieściła wpis mocno krytykujący wspomnianą zasadę. - Ten kraj mnie wykończy... GODZINY DLA SENIORA. To sobie nakupiła... (a sklep pusty) - napisała Paulina Piątek.

Kobieta spodziewała się jednak, że może spotkać się z krytyką jej obserwujących, dlatego niżej dodała również obszerne wyjaśnienie tego, jak ona widzi całą sytuację. - Dla wszystkich oburzonych. Szanuję bardzo osoby starsze. Pewnie gdyby moi dziadkowie żyl,i wyręczałabym ich w każdy możliwy sposób i nie pozwalała chodzić na zakupy. Absoltunie nie mam pretensji do ludzi starszych czy do osób pracujących w sklepach - podkreśliła kobieta.

- Zastanawiam się tylko, czy wirus od 10 do 12 nie funkcjonuje? Czy starsi ludzie nie zarażają się np. w kościołach na mszach? Gdyby to był ta wspaniały pomysł, nie stosowano by go w innych krajach? - pyta dalej retorycznie żona Krzysztofa Piątka, podważając sens wprowadzenia tej zasady.

Żona

Krzysztof Piątek swoją żonę poznał w Lubinie w 2014 roku, kiedy grał jeszcze w barwach tamtejszego Zagłębia. Para zakochała się w sobie i od tamtej pory byli razem. W 2018 roku piłkarz oświadczył się ukochanej, a rok temu narzeczeni wzięli ślub.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP nie mogło tego usunąć. Gość nagle sięgnął do kieszeni, niespodziewane sceny w programie na żywo na oczach tysięcy Polaków
  2. Księżyc zaskoczył naukowców z NASA. Jedno z najciekawszych zdjęć w historii
  3. Wielki komplement trenera Benfiki w kierunku piłkarzy Lecha. "Mocniejsi od tych z Ligi Mistrzów"
  4. To już koniec legendarnego polskiego klubu? Po 99. latach zawieszono wszelkie zajęcia sportowe, upadek jest bardzo bliski
  5. Przepiękna bramka rywali Lecha Poznań. Piłkarz Rangers huknął jak z armaty z połowy boiska, co za gol (WIDEO)
  6. Rząd wprowadza zmiany i wysokie kary. Lepiej się na nie przygotować
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News