żona
unsplash.com/ David Tomaseti
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Czerwca 2020

Smutna wiadomość obiegła media. Ciało gwiazdy sportu zostało znalezione w oceanie, żona zdradziła przyczynę tragedii

Żona słynnej paraolimpijki poinformowała o wielkiej tragedii. Jej ukochana Angela Madsen, która zapisała się w historii sportu, zdobywając brązowy medal na olimpiadzie w Londynie zmarła w wyjątkowo smutnych okolicznościach. Najbliższa sercu osoba Madsen zdradziła, że słynna Amerykanka kontaktowała się z nią tuż przed śmiercią. Zginęła w wyjątkowo przykrych okolicznościach.

Żona słynnej paraolimpijki ogłosiła światu, że najbliższa jej sercu osoba nie żyje. Angela Madsen, która startowała na paraolimpiadzie w Londynie i zdobyła brązowy medal w rzucie kulą odeszła w wyjątkowo przykrych okolicznościach. Tuż przed śmiercią, sportsmenka kontaktowała się ze swoją ukochaną, a ta wyjawiła w jakich okolicznościach straciła ukochaną żonę.

Adam Małysz ma koronawirusa. Wiemy, od kogo mógł się zarazić, te słowa są bardzo wymowneAdam Małysz ma koronawirusa. Wiemy, od kogo mógł się zarazić, te słowa są bardzo wymowneCzytaj dalej

Żona kontaktowała się ze swoją ukochaną tuż przed śmiercią. Porażająca przyczyna śmierci

Madsen, która na paraolimpiadzie startowała trzy razy, od lat miała wielkie marzenie. Chciała przepłynąć samotnie Ocean Spokojny, dokonując tego jako pierwsza osoba z paraliżem nóg i zadeklarowana homoseksualistka. Tuż przed śmiercią, 60-latka kontaktowała się ze swoją żoną, aby powiedzieć jej, że musi dokonać drobnej naprawy łodzi. Jak się potem okazało, pojazd był uszkodzony o wiele bardziej, niż wydawało się Amerykance, a sama utonęła, będąc przywiązaną do kierowanego przez siebie okrętu.

- Kiedy otworzyłam skrzynkę mailową, nie znalazłam tam żadnej nowej wiadomości. Przeanalizowałam jej pozycję na GPS i zdałam sobie sprawę, że łódka zamiast płynąć, dryfuje" - napisała Deb Madsen, żona Angeli, na swoim Facebooku.

Polski gwiazdor został potrącony przez samochód. Nie mogł liczyć na pomoc, od tragedii dzielił go włos (FOTO)Polski gwiazdor został potrącony przez samochód. Nie mogł liczyć na pomoc, od tragedii dzielił go włos (FOTO)Czytaj dalej

Środowisko wspomina Madsen. Dla wielu była inspiracją

Historia Angeli Madsen była inspiracją dla wielu sportowców i paraolimpijczyków, którzy dzięki niej uwierzyli w odmianę swojego losu. Kobieta w latach 90. służyła w amerykańskiej armii i straciła władanie w nogach w trakcie służby. Potem otarła się o bezdomność, gdyż jej wojskowa renta nie starczała na leczenie i pobyty w szpitalach, przez co Madsen narobiła sobie wielu długów.

Dopiero w 2012 roku jej los zaczął się odmieniać. Kobieta wzięła udział w paraolimpiadzie i zdobyła brązowy medal, co dało jej wielką popularność. Niestety, nigdy więcej nie zobaczymy jej na igrzyskach.

- Angela przyniosła światu niezrównaną pasję, radość i determinację - napisano na oficjalnym koncie Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, informując o jej śmierci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury
  2. Niebezpieczna awaria w sieci Orange. Routery i modemy mogą się palić
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News