Żona Paweł Olkowski
Instagram - Sara Olkowska
Autor Piotr Bernaciak - 27 Kwietnia 2020

Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)

Żona jednego z reprezentantów Polski Sara Olkowska postanowiła pokazać fanom, jak radzi sobie z trwającą izolacją. Piękna kobieta cieszy się coraz większym zainteresowaniem kibiców, którzy śledzą ją za pośrednictwem Instagrama.

Żona reprezentanta Polski Pawła Olkowskiego w ostatnich tygodniach cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród kibiców. Kobieta nie zamierzała jedynie chwalić się swoim wyglądem i przyciągać tym publikę, jak robi to wiele partnerek piłkarzy, lecz sama rozpoczęła swoją działalność, która spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród obserwujących na Instagramie. Regularnie pokazuje ona swoje metody na to, jak utrzymać zdrową sylwetkę.

Tym razem żona Pawła Olkowskiego postanowiła pochwalić się swoim sposobem na to, jak radzić sobie z trudniejszymi chwilami podczas izolacji domowej. Kobieta od dłuższego czasu siedzi w zamknięciu w obcym kraju, bo jej mąż jest zawodnikiem tureckiego Gaziantepu FK. Jej kolejne zdjęcie wywołało zachwyt i zebrało mnóstwo polubień.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
    2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzjęTrener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzjęCzytaj dalej

Żona Pawła Olkowskiego wzbudza zachwyt

Sara Olkowska poznała swojego męża jeszcze w czasach, gdy nie był on znanym zawodnikiem i występował w barwach polskich klubów, dopiero zyskując popularność. Żona towarzyszy naszemu piłkarzowi od dłuższego czasu, wyjeżdżając z nim do niemieckiej Kolonii a następnie do angielskiego Manchesteru, gdzie oboje mieszkali podczas gry piłkarza w Boltonie.

Obecnie od pewnego czasu Sara Olkowska przebywa z mężem w Turcji, gdzie nasz reprezentacyjny prawy obrońca występuje. Obecnie jednak piłkarz i jego żona muszą poddać się domowej izolacji z uwagi na panującą sytuację. Pandemia koronawirusa uderzyła także w Turcję, dlatego wszyscy starają się siedzieć w domach. Nie przeszkadza to Sarze Olkowskiej, która pochwaliła się swoim sposobem na poradzenie sobie z trudną sytuacją.

Podjęto bardzo ważną decyzję w sprawie powrotu Serie A. Kibice są wściekli, nie tak to miało wyglądaćPodjęto bardzo ważną decyzję w sprawie powrotu Serie A. Kibice są wściekli, nie tak to miało wyglądaćCzytaj dalej

Żona naszego kadrowicza jest nieziemsko piękna

Sara Olkowska udostępniła wczoraj zdjęcie, na którym pozuje na swoim balkonie w piżamie, ale również w makijażu. Jak sama stwierdziła, takie działanie jest czasami potrzebne, by zapomnieć o otaczających nas problemach i poczuć się, jakby wszystko wróciło do normy. Tego typu ruchy mogą rzeczywiście zachęcić fanów, by całkowicie się nie załamywać. W związku z tym wypada jedynie pochwalić żonę naszego obrońcy.

Żona Paweł Olkowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nasi sąsiedzi otworzyli granice, a teraz odradzają podróży. Zadziwiający apel szefa MSZ
  2. Strażacy mogli zginąć w wypadku. Wszystko się nagrało, jest wideo
  3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
  4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
  5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
  6. Premier: już od 4 maja zniesienie kolejnych obostrzeń. Wielu Polaków długo na to czekało

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News