Żona
Instagram/Dawid Kubacki
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 25 Kwietnia 2020

Kim jest piękna żona Dawida Kubackiego? W przeszłości również uprawiała sport

Żona Dawida Kubackiego raczej stroni od błysku fleszy i stara się zachować swoją prywatność. Media jednak zdołały poznać kilka szczegółów z jej życia, które zaskakują. Kim jest żona Dawida Kubackiego?

Dawid Kubacki i jego żona Marta (z domu Majcher) znają się już od wielu lat. Pobrali się 1 maja 2019 roku w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Na ślubie pary gościli m.in. koledzy Kamila z kadry: Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula oraz Maciej Kot. Wiemy, jak doszło do oświadczyn. Okazuje się, że Dawid to prawdziwy romantyk!

Kiedy urodzi Anna Lewandowska? Znamy termin porodu, to już naprawdę niedługoKiedy urodzi Anna Lewandowska? Znamy termin porodu, to już naprawdę niedługoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa

Żona Dawida Kubackiego. Kim jest?

Marta przyjęła oświadczyny Dawida w pięknej scenerii. Tegoroczny zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni zabrał ukochaną na wycieczkę do Egiptu. Tam wręczył jej pierścionek. Marta, choć zaskoczona, powiedziała tak naszemu mistrzowi.

"Znamy się od dawna, więc było to naturalne, ale Marta znalazła się w sytuacji, której chyba nie oczekiwała. Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się" - mówił Kubacki w rozmowie z "Super Expressem" niedługo po swoim ślubie.

Były trener Legii Warszawa oskarżony o korupcję. To może być koniec jego karieryByły trener Legii Warszawa oskarżony o korupcję. To może być koniec jego karieryCzytaj dalej

Parę połączył sport

Jak się okazuje, żona Dawida Kubackiego podziela jego pasję do sportu, ale najbliższa jej sercu jest inna dyscyplina. Marta Kubacka w przeszłości uprawiała szermierkę i studiowała na Akademii Wychowania Fizycznego. Wszystko wskazuje więc na to, że nasz skoczek znalazł nie tylko miłość na całe życie, ale również kompana do wspólnych ćwiczeń.

Miejmy nadzieję, że żona Dawida Kubackiego ma również mocne nerwy. Jej mąż naraża swoje zdrowie nie tylko na skoczni, ale również jako pilot szybowca. Z Dawidem emocję są gwarantowane!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden kraj jest bliski zwycięstwa. Wspaniałe wiadomości z zagranicy
  2. Coraz więcej osób w metrze. Wraca stan sprzed epidemii, pasażerów przybywa
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Ile tracą na wartości samochody kompaktowe? Warto sprawdzić, ile warte jest teraz twoje auto

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News