Bartosz Zmarzlik
Instagram
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Lutego 2020

Bartosz Zmarzlik z kolejną nagrodą. "To niesamowite uczucie"

Żużel cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Najwybitniejszy przedstawiciel tej dyscypliny Bartosz Zmarzlik sięgnął po kolejną nagrodę. W ostatnich miesiącach kolekcjonuje je seryjnie.

Żużlowy Mistrz Świata Bartosz Zmarzlik znalazł się wśród laureatów kolejnej nagrody. “To niesamowite uczucie” - powiedział na gorąco tuż po otrzymaniu wyróżnienia najlepszy żużlowiec globu.

Zawodnik Stali Gorzów to aktualny mistrz świata i objawienie minionego roku w kręgu sportów motorowych. Nic zatem dziwnego, że w jego ręce trafiła kolejna nagroda i tytuł dla najlepszego sportowca. Zmarzlik, ku zaskoczeniu wielu, wygrał niedawno renomowany plebiscyt "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca w Polsce 2019 roku. W pokonanym polu pozostawił samego Roberta Lewandowskiego, którego wielu uważa za wzór profesjonalnego zawodnika i najlepszego aktualnie rodzimego sportowca.

Tomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w PolsacieTomasz Hajto skompromitowany na oczach tysięcy widzów. Ekspert ośmieszył go w programie na żywo w PolsacieCzytaj dalej


Kolejne nagrody

Teraz Zmarzlik może dodać do kolekcji kolejne wyróżnienie. Został właśnie ogłoszony najlepszym sportowcem województwa Lubuskiego. Nasz czempion odebrał wczoraj nagrodę na zorganizowanej przez “Gazetę Lubuską” Gali Sportu Lubuskiego. Dla Zmarzlika jest to drugie wyróżnienie w tym plebiscycie z rzędu. Rok temu również został uznany za najlepszego sportowca ziemi lubuskiej, wtedy za zdobycie wicemistrzostwa świata. 24-latek może zatem poszczycić się dwoma tytułami z rzędu, co dla niego jako zawodnika związanego z cenioną w regionie Stalą Gorzów ma dodatkowe znaczenie.


- To super sprawa. Każde wyróżnienie jest dla mnie bardzo ważne i cenne. One pokazują, że warto dążyć do marzeń i robić wszystko, by je osiągać. Takie wyróżnienia to niesamowite uczucie. Potwierdzają, że to, co zrobiłeś, zrobiłeś dobrze - powiedział Zmarzlik cytowany w wywiadzie dla Radia Zachód.

Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)Czytaj dalej


Pozostawił innych w tyle


Plebiscyt został zdominowany przez przedstawicieli “czarnego sportu”, bowiem piąte miejsce zajął Patryk Dudek z Falubazu Zielona Góra. Jednak i przedstawiciele innych dyscyplin znaleźli się w czołówce. Kolejne miejsca na podium plebiscytu przypadły przedstawicielkom kajakarstwa, drugie Annie Puławskiej i Karolinie Naji (AZS AWF Gorzów), trzeci był Rafał Gąszczak (kickboxing, ASW Knockout Zielona Góra), a czwarty Przemysław Zamojski (Stelmet Enea BC Zielona Góra).

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Znamy powołania Michala Doleżala na konkurs Pucharu Świata. Jedna duża sensacja
  4. Ten cios zakończył marzenia Wildera. Makabryczne uderzenie, przejdzie do historii (WIDEO)
  5. Maciej Kot kontynuuje zwycięską passę. Brawo, jesteśmy dumni
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News