Andrzej Gołota
Youtube/W ringu z Najmanem
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Września 2020

Jak wyglądają dzieci Andrzeja Gołoty? Syn boksera odziedziczył jego pasję, a córka to wykapana mama (FOTO)

Andrzej Gołota to jeden z najlepszych bokserów w historii Polski. Do dzisiaj zalicza się również do grona najpopularniejszych sportowców, a jego pojedynki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej kibice wspominają z rozrzewnieniem. Gołota zakończył karierę już kilka lat temu i wiedzie spokojne życie w Chicago, gdzie osiedlił się wraz z rodziną. Jego młody syn, 22-letni Andrzej Junior bardzo przypomina swojego słynnego ojca. 

Andrzej Gołota po zakończeniu kariery zawodowego pięściarza osiedlił się z rodziną na stałe w Chicago, gdzie spędził wiele lat w trakcie aktywnego uprawiania boksu. Niewiele osób wie, jak aktualnie wygląda życie Gołoty i jego rodziny. Jak się okazuje, jego syn jest już dorosły i bardzo przypomina ojca.

Absurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyAbsurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Według rodziny nikt jej dobrze nie zbadał. Prokuratura bada śmierć 35-latki
  2. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  3. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie


Andrzej Gołota prowadzi spokojne życie w Chicago

Po zakończeniu bokserskiej kariery kilka lat temu Andrzej Gołota wraz z rodziną na stałe zamieszkali w Chicago. Polak i jego bliscy spędzili większą część życia właśnie w Stanach Zjednoczonych z uwagi właśnie na poczynania sportowe Gołoty. Fani niewiele wiedzieli o życiu swojego ulubieńca po tym, gdy odwiesił on rękawice. To zmieniło się za sprawą małżonki pięściarza Marioli Gołoty.

Pani Mariola jest od jakiegoś czasu aktywną użytkowniczką Instagrama i chętnie publikuje w sieci zdjęcia, które ukazują życie rodziny. Dzięki właśnie takim fotografiom mogliśmy przekonać się, że dzieci słynnej pary są już dorosłe. Co więcej, wdały się w rodziców. 29-letnia Alexandra jest niesamowicie podobna do matki, natomiast 23-letni Andrzej Junior to skóra niczym zdjęta z ojca.

Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógArkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nógCzytaj dalej


Syn Andrzeja Gołoty jest niesamowicie podobny do ojca

Syn Andrzeja Gołoty również próbował swoich sił w boksie, co widać po jego imponującej sylwetce, jednak zdecydował się ostatecznie porzucić tę dyscyplinę. Andrzej Gołota Junior wybrał studia i skupił się na biznesie. Fani, którzy śledzą media społecznościowe Marioli Gołoty, już nie raz zauważali, że syn jest bardzo podobny do swojego słynnego taty.

Andrzej Gołota

Andrzej Gołota

Andrzej Gołota

Andrzej Gołota

Źródło: Instagram Mariola Gołota

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polowanie kontrolerów trwa, mogą zapukać i do ciebie. Wiemy już kogo czekają wysokie kary po 735 zł
  2. Smartfony mogą wywołać poważne zaburzenia psychiczne. Naukowcy alarmują
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News