piłka nożna
Pixabay/stux
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 28 Kwietnia 2024

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów?

Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów przez dekady przyciągały przed telewizory setki milionów fanów futbolu z całego świata. Zmagania najlepszych klubów piłkarskich Europy tłumnie oglądali również kibice z Polski, chociaż w ostatnich dekadach rodzime kluby nie mogą pochwalić się w tym zakresie żadnymi sukcesami. I chociaż popularność Ligi Mistrzów nie maleje, to od sezonu 2023/2024 wielu kibiców doświadczać może pewnych trudności z ich obejrzeniem. Gdzie można oglądać Ligę Mistrzów?

Liga Mistrzów w telewizji – gdzie oglądać i kiedy?

Jak donoszą najnowsze informacje ze świata telewizji, których sens praktyczny na pewno nie umknął fanom futbolu, Ligi Mistrzów począwszy od bieżącego sezonu, nie będzie już można oglądać w ogólnodostępnej telewizji. Dotychczas rozgrywki były transmitowane na antenie TVP, jednak stacja nie posiada już licencji – na wyłączność posiada ją Polsat, który jednak nie zamierza transmitować meczów na otwartych kanałach.

Fani sportowych emocji powinni zatem zdecydować się na zakup pakietu Polsat Sport Premium w Polsat Box Go. W ten sposób Ligę Mistrzów będziemy mogli oglądać zarówno na platformie Polsatu w internecie, jak i na wybranych Smart TV. Co jednak ważne, wyłączną licencję na transmisję nadchodzącej Ligi Mistrzów nabył Canal+. Być może wobec tego kibice powinni zawczasu zdecydować się na zapoznanie się z ofertą francuskiego giganta medialnego.

Liga Mistrzów online – gdzie oglądać transmisje na żywo?

Skoro, jak już wspomnieliśmy wyżej, telewizja otwarta nie będzie w stanie zapewnić kibicom pożądanej przez nich dawki sportowych emocji, to być może transmisje Ligi Mistrzów można oglądać w internecie? Niestety, tutaj ponownie musimy odesłać czytelników wyłącznie do platformy Polsat Box Go – żadna inna platforma internetowa nie zaoferuje nam tej usługi.

Oczywiście w internecie znajdują się również strony, które oferują darmowy dostęp do meczów Ligi Mistrzów, jednak trzeba podkreślić, że są to transmisje nielegalne – z tego powodu absolutnie nie polecamy korzystania z takich serwisów. Co prawda użytkownikowi nie grożą żadne konsekwencje za samo oglądanie transmisji na nielegalnych stronach, jednak nadal trzeba mieć na względzie, że jest to praktyka moralnie nieuczciwa.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News