Arnold Schwarzenegger
Instagram.com/schwarzenegger
Autor Piotr Mika - 14 Września 2020

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)

Arnold Schwarzenegger to jedna z najbardziej ikonicznych postaci kulturystki i sztuki filmowej. Austriak przez lata królował na zawodach kulturystycznych, jednak dużo większą sławę przyniosły mu role w amerykańskich filmach m.in. serii "Terminator". Teraz fani kulturystki mogą przyglądać się jak rozwija się kariera jednego z jego synów.

Arnold Schwarzenegger z pewnością jest jednym z największych kulturystów w historii, który przez lata zdobywał wiele tutyłów, ale również w dużym stopniu rozpropagował uprawianą przez siebie dyscyplinę. Okazuje się, że nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera, Joseph Baena, odzidziczył po ojcu geny i zamiłowanie do tego sportu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
Patogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógPatogwiazda FAME MMA przegrała w kasynie fortunę. Zawodnik grał przez dwie doby, kwota zwala z nógCzytaj dalej

Arnold Schwarzenegger będzie dumny z syna?

Pochodzący z Austrii sportowiec, aktor i polityk z pewnością odniósł wiele sukcesów w zawodowym życiu. Jest niekwestionowaną gwiazdą sportu oraz filmu, ale także w polityce radził sobie bardzo dobrze, dwukrotnie będąc wybranym na Gubernatora Stanu Kalifornia.

Niestety, jego życie prywatne nie ułożyło się najlepiej. Przez lata był w związku małżeńskim z Marią Shriver, z którą doczekał się czwórki dzieci. Ostatecznie para jednak rozwiodła się, gdy na jaw wyszło, że Arnold Schwarzenegger miał romans z gospodynią, z którą również ma dziecko. I to właśnie nieślubny syn Arnolda wydaje się najbardziej angażować w sport, który pokochał jego ojciec.

Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Joseph Baena chce iść w ślady taty

O tym, że Arnold Schwarzenegger ma nieślubne dziecko świat dowiedział się w 2011 roku, gdy młody Joseph miał 14 lat. To doprowadziło do rozpadu małżeństwa popularnego aktora, który mimo to ma ze swoim synem bardzo dobre kontakty. Baena poszedł w ślady swojego ojca, a efekty są widoczne już teraz i prowadzą do słusznych porównań.

Obecnie 22-letni syn Arnolda coraz bardziej przypomina swojego rodzica z lat młodości, a wszelkie porównywania zdają się mu nie przeszkadzać. Efekty jego treningów możemy zobaczyć na Instagramie, gdzie Joseph Baena chwali się nimi z szerszą publicznością. Co więcej, zdaje się że ojciec jest także mentorem młodego kluturysty, ponieważ panowie czasami wspólnie ćwiczą. Czy dla was również nieślubny syn wdał się w popularnego tatę?

Arnold Schwarzenegger

Źródło: fitness.wp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klient Biedronki opublikował demaskujący film. Oburzająca sprawa poruszyła internautów
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News