Arnold Schwarzenegger
Instagram.com/schwarzenegger
Autor - 14 Września 2020

Tak wygląda nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera. To wykapany ojciec, też został kulturystą (FOTO)

Arnold Schwarzenegger to jedna z najbardziej ikonicznych postaci kulturystki i sztuki filmowej. Austriak przez lata królował na zawodach kulturystycznych, jednak dużo większą sławę przyniosły mu role w amerykańskich filmach m.in. serii "Terminator". Teraz fani kulturystki mogą przyglądać się jak rozwija się kariera jednego z jego synów.

Arnold Schwarzenegger z pewnością jest jednym z największych kulturystów w historii, który przez lata zdobywał wiele tutyłów, ale również w dużym stopniu rozpropagował uprawianą przez siebie dyscyplinę. Okazuje się, że nieślubny syn Arnolda Schwarzeneggera, Joseph Baena, odzidziczył po ojcu geny i zamiłowanie do tego sportu.

Arnold Schwarzenegger będzie dumny z syna?

Pochodzący z Austrii sportowiec, aktor i polityk z pewnością odniósł wiele sukcesów w zawodowym życiu. Jest niekwestionowaną gwiazdą sportu oraz filmu, ale także w polityce radził sobie bardzo dobrze, dwukrotnie będąc wybranym na Gubernatora Stanu Kalifornia.

Niestety, jego życie prywatne nie ułożyło się najlepiej. Przez lata był w związku małżeńskim z Marią Shriver, z którą doczekał się czwórki dzieci. Ostatecznie para jednak rozwiodła się, gdy na jaw wyszło, że Arnold Schwarzenegger miał romans z gospodynią, z którą również ma dziecko. I to właśnie nieślubny syn Arnolda wydaje się najbardziej angażować w sport, który pokochał jego ojciec.

Joseph Baena chce iść w ślady taty

O tym, że Arnold Schwarzenegger ma nieślubne dziecko świat dowiedział się w 2011 roku, gdy młody Joseph miał 14 lat. To doprowadziło do rozpadu małżeństwa popularnego aktora, który mimo to ma ze swoim synem bardzo dobre kontakty. Baena poszedł w ślady swojego ojca, a efekty są widoczne już teraz i prowadzą do słusznych porównań.

Obecnie 22-letni syn Arnolda coraz bardziej przypomina swojego rodzica z lat młodości, a wszelkie porównywania zdają się mu nie przeszkadzać. Efekty jego treningów możemy zobaczyć na Instagramie, gdzie Joseph Baena chwali się nimi z szerszą publicznością. Co więcej, zdaje się że ojciec jest także mentorem młodego kluturysty, ponieważ panowie czasami wspólnie ćwiczą. Czy dla was również nieślubny syn wdał się w popularnego tatę?

Arnold Schwarzenegger

Źródło: fitness.wp.pl

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News