Artur Szpilka dziewczyna
Instagram - Kamila Wybrańczyk
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 4 Sierpnia 2020

Zniewalająca ukochana Artura Szpilki zrzuciła ubrania i zaczęła tańczyć. W sieci pojawił się filmik, pokazała za dużo (FOTO)

Artur Szpilka w ostatnich tygodniach przechodzi trudne chwile. Jego ostatnia walka zakończyła się skandalem, musiał przejść operację, a do tego wywołał burzę swoim zachowaniem. Dużo lepiej układa się pięściarzowi w jego życiu osobistym. Jego partnerka po raz kolejny pokazała swoje wdzięki na Instagramie.

Artur Szpilka nie ma lekko w ostatnich tygodniach i miesiącach. Jego ostatnia walka, do której doszło w marcu, zakończyła się skandalem. Polski bokser decyzją sędziów wygrał pojedynek z Ukraińcem Siergiejem Radczenką. - To są parodyści - grzmieli podczas ogłaszania werdyktu komentatorzy TVP Sport. - Szpilka absolutnie nie wygrał tej walki - stwierdzili po walce.

Artur Szpilka wypoczywa w Hiszpanii

Na początku kwietnia bokser przeszedł operację barku i wraca teraz do pełni zdrowia. Szpilka na razie nie może walczyć, ale za to pojawia się na galach boksu jako gość. Podczas czerwcowej Tymex Boxing Night 12 pięściarz starł się użytkownikiem Twittera o nazwie Ajtuj Szminka. Bokser miał opluć twitterowicza i go obrazić.

Dodatkowo Artur Szpilka w ostatnim czasie zakończył współpracę ze swoim wieloletnim promotorem Andrzejem Wasilewskim. Pięściarz w grupie KnockOut Promotions był od początku swojej kariery w 2008 roku. Zgodnie z zapisem kontraktowym, Szpilka w ramach tej grupy będzie musiał stoczyć jeszcze jeden pojedynek.

Dużo lepiej wiedzie się Szpilce w życiu prywatnym. Od lat pięściarz jest w związku z piękną Kamilą. Dziewczyna boksera robi karierę w social mediach, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 170 tysięcy osób. Piękna Kamila Wybrańczyk co jakiś czas czaruje swoich obserwujących kolejnymi odważnymi zdjęciami.

Dziewczyna Artura Szpilki kusi fanów na nagraniu

Teraz było podobnie. Para spędza wakacje w urokliwym miasteczku w Hiszpanii i chętnie dzieli spędzonym wspólnie czasem. Para świetnie się bawi, co potwierdzają kolejne fotografie uśmiechniętych zakochanych. We wtorek dziewczyna Szpilki po raz kolejny zachwyciła swoich fanów, tym razem krótkim filmikiem.

We wtorkowy poranek obserwujący Kamilę Wybrańczyk zostali miło zaskoczeni. Dziewczyna Artura Szpilki opublikowała gorące nagranie, na którym widać ją w skąpym stroju kąpielowym, zmysłowo tańczącą w rytm muzyki. Fani nie kryli zachwytu nad urodą gwiazdy, a także jej występem. - Mam ładną du*ę i duszę - napisała pod nagraniem.

Artur Szpilka dziewczyna

Artur Szpilka dziewczyna

(fot: Instagram - Kamila Wybrańczyk)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News