Cristiano Ronaldo
Facebook Cristiano Ronaldo
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Września 2020

Nieprawdopodobna kontuzja Cristiano Ronaldo. Nie mógł zagrać w meczu kadry przez...pszczoły

Cristiano Ronaldo nie mógł wziąć udziału w meczu reprezentacji Portugalii, który odbył się w sobotę. Aktualni mistrzowie Europy zmierzyli się z Chorwacją w ramach rozgrywek Ligi Narodów i mimo braku swojego lidera odnieśli zdecydowane zwycięstwo. Po meczu wreszcie wyjaśniło się, co dolega gwiazdorowi Juventusu, który nabawił się urazu już po przybyciu na zgrupowanie kadry. Zaskakująco, wszystkiemu winne są… pszczoły.

Cristiano Ronaldo musiał pauzować w meczu pierwszej kolejki Ligi Narodów, w którym Portugalia zmierzyła się z Chorwacją. Jeden z najlepszych piłkarzy świata oglądał poczynania swoich kolegów z trybun, gdyż kilka dni temu dopadła go tajemnicza infekcja. Teraz wiemy, co dolegało gwiazdorowi.

Cristiano Ronaldo pauzuje z powodu dziwnej infekcji

W sobotę odbyło się jedno z najbardziej interesujących spotkań pierwszej kolejki Ligi Narodów 2020. Aktualni mistrzowie Europy, czyli Portugalczycy zmierzyli się z wicemistrzami świata z 2018 roku, a więc Chorwatami. W meczu tym udziału nie mógł wziąć lider i największa gwiazda reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo. Zawodnik Juventusu nabawił się tajemniczej kontuzji.

– W poniedziałek i wtorek trenował bez żadnego problemu. Ból pojawił się dopiero w środę. Nie wiedzieliśmy w czym tkwi problem, a po obiedzie jego stopa bardzo się zaczerwieniła. Wtedy zrozumieliśmy, że to nie uraz, ale infekcja bakteryjna - mówił trener Portugalii Fernando Santos.

Pszczoła użądliła Cristiano Ronaldo

Jak się okazało, wszystkiemu winna była… pszczoła. Infekcja, o której mówił opiekun reprezentacji z Półwyspu Iberyjskiego, to po prostu użądlenie pszczoły. Nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Cristiano Ronaldo od treningów i czy będzie on mógł wziąć udział w następnym meczu swojej drużyny narodowej.

– Użądliła go pszczoła. Musimy czekać, aż wróci do pełni sił. Na ten moment nie wiemy, ile potrwa leczenie infekcji - oznajmił Fernando Santos i zdradził, że Ronaldo przyjmuje specjalne leki. Mimo nieobecności najlepszego piłkarza reprezentacja Portugalii łatwo pokonała Chorwację 4:1.

Źródło: Transfery.info

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News