Dom
Instagram.com/annalewandowskahpba
Autor Piotr Bernaciak - 5 Stycznia 2021

Tak wygląda dom Lewandowskich. Robi niewiarygodne wrażenie, jak pałac z bajki (FOTO)

Dom Anny i Roberta Lewandowskich, który znajduje się w malutkiej miejscowości na Warmii, wygląda wprost przepięknie. Pozwolić sobie na taką posiadłość mogą jedynie nieliczni. Nie ma wątpliwości, że kosztuje on kilkadziesiąt milionów złotych.

Dom państwa Lewandowskich w polskiej "Krainie Jezior" to jedna z kilku posiadłości, jakie należą do majątku jednej z najbogatszych polskich par. Willa na Warmii i Mazurach jest bardzo okazałam, ale Anna i Robert bywają tam raczej rzadko.

Dom Lewandowskich robi ogromne wrażenie

Anna i Robert Lewandowscy z coraz większym rozmachem wchodzą w świat biznesu. Najlepszy polski piłkarz jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy Bayernu Monachium, który w tym sezonie znów walczy o zdobycie potrójnej korony (zwycięstwo w lidze i pucharze krajowym oraz triumf w Lidze Mistrzów), a dzięki swojej popularności może liczyć na ogromne wpływy z kontraktów reklamowych.

Żona Roberta natomiast prowadzi kilka własnych projektów związanych ze zdrowym trybem życia oraz odżywianiem. Wszystko to sprawia, że wspólnie mogą sobie pozwolić na inwestowanie w różne nieruchomości: posiadłość w luksusowej dzielnicy w Monachium, apartament w wieżowcu przy ul. Złotej 44 w Warszawie, czy wspomniana już willa na Warmii.

Ucieczka od wielkiego świata

Posiadłość Lewandowskich w malutkim (ok. 400 mieszkańców) Stanclewie na Warmii powstała w 2014 roku. Okazały dom z bali powstał w jednym celu - aby rodzina Lewandowskich miała gdzie wypoczywać, gdy najdzie ich ochota na ucieczkę od ciekawskich oczu.

Całość została zaprojektowana tak, że zza ogrodzenia praktycznie nie widać tego co dzieje się na posesji państwa Lewandowskich. Wszystko otaczają drzewa, które dobrze ukrywają najbliższą okolicę domu. Znajduje się on w pobliżu jeziora Jelmuń, do którego mają oni dostęp z prywatnego pomostu. Najczęściej rodzina Lewandowskich pojawia się w swojej willi w okresie wakacyjnym, lub na Święta Bożego Narodzenia.

Nagrania domu Anny i Roberta Lewandowskich powstały dzięki pracy dziennikarzy Fakt.pl. Trzeba przyznać, że zdjęcia posiadłości piłkarza i jego żony wyglądają wyjątkowo okazale.

Dom

źródło: Fakt.pl

Nie da się ukryć, że posiadłość robi gigantyczne wrażenie i przypomina niemalże pałac. Po zakończeniu kariery Robert Lewandowski wraz z żoną i dziećmi zapewne będą częściej gościć na Mazurach, gdzie mieści się ich przepiękna posiadłość.

Póki co jednak polski piłkarz walczy z Bayernem o kolejne triumfy, a także przygotowuje się do mistrzostw Europy, które rozpoczną się już za kilka miesięcy. Życzymy mu, żeby po mistrzostwach mógł udać się na zasłużony urlop do swojej willi.

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News