Edyta Górniak Tomasz Mazurkiewicz
Instagram - Tomasz Mazurkiewicz
Autor Piotr Bernaciak - 10 Kwietnia 2020

Były reprezentant Polski nowym chłopakiem Edyty Górniak. Nie zgadniecie, o kogo chodzi

Edyta Górniak rzekomo związała się z piłkarzem, który w przeszłości brylował na polskich boiskach. Wiadomość ta może zaskoczyć polskich kibiców. Kto jest wybrankiem jednej z gwiazd polskiego show-biznesu?

Edyta Górniak w przeszłości związana była ponoć z jednym z polskich piłkarzy, którego kibice mogą pamiętać głównie z gry na polskich boiskach w pierwszej dekadzie XXI wieku. Były zawodnik nie zrobił ogromnej kariery, jednak mimo wszystko ma na koncie występ w drużynie, o której marzy każdy polski piłkarz, a więc w reprezentacji Polski. To przytrafia się tylko nielicznym.

Teraz pojawiają się plotki, jakoby Edyta Górniak i były polski piłkarz wrócili do siebie. Informacje na ten temat podają polskie media. Nie da się ukryć, że informacje na ten temat mogą zaskakiwać, jednak już wiele miesięcy temu mówiło się o relacjach, które miały łączyć byłego piłkarza i jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek.

Edyta Górniak związała się z polskim piłkarzem

Jak się dowiadujemy, wybrankiem Edyty Górniak jest rzekomo Tomasz Mazurkiewicz. Piłkarz ten przez lata dorobił się reputacji bardzo solidnego ligowca, który doskonale radził sobie między innymi w Arce Gdynia, choć zaliczył również kilkanaście występów między innymi w Legii Warszawa. Dzięki temu zapracował sobie na jeden występ w reprezentacji Polski i jednocześnie spełnił swoje marzenie.

Po zakończeniu kariery piłkarza Tomasz Mazurkiewicz został trenerem indywidualnym, a także modelem. Mało kibiców wie o jego działalności po karierze piłkarskiej. W ostatnich tygodniach rzekomo wrócił on do kobiety, z którą związany był kilka miesięcy temu, czyli do Edyty Górniak.

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz znów razem?

Póki co para oficjalnie nie ogłosiła swojego związku, jednak polskie media są przekonane, że piłkarz i piosenkarka są parą, jednak mimo wszystko nie zdecydowali się ogłosić tego światu. Informacje na ten temat zaskoczyły nie tylko fanów piosenkarki, ale również kibiców piłkarskich, którzy pamiętali Tomasza Mazurkiewicza z występów w polskiej lidze i w reprezentacji narodowej.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News