Fame MMA
YouTube Power Girls
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Października 2020

Nowa gwiazda Fame MMA ma piękną dziewczynę. Ponętne celebrytki lubią pokazywać pikantne zdjęcia (FOTO)

Fame MMA 8 zbliża się wielkimi krokami. Już 21 listopada Polacy będą mogli zasiąść przed telewizorami, by oglądać zmagania popularnych celebrytów i internetowych osobistości. Podczas najbliższej gali do klatki wyjdzie zyskująca coraz większą popularność gwiazda MMA, która na co dzień jest w związku z inną znaną gwiazdą telewizji i social mediów.

Fame MMA 8 odbędzie się już 21 listopada. Kibice ostrzą sobie kły na kolejny pojedynek z udziałem Marcina Najmana, czy też debiut ukochanej Artura Szpilki, a tymczasem w ringu obejrzymy też wschodzącą gwiazdę internetu. Karolina Brzuszyńska wzbudza wielkie zainteresowanie.

Fame MMA ma nową gwiazdę

Już 21 listopada odbędzie się kolejna gala Fame MMA. Czekają nas kolejne pojedynki na pięści między celebrytami, kontrowersyjnymi gwiazdami internetu i ludźmi, którzy od lat są związani ze sportami walki. Podczas wydarzenia nie zabraknie emocji i zawodników, których uwielbiają fani kontrowersyjnej organizacji.

Dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku między skłóconymi gwiazdorami, a więc Marcinem Najmanem i Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Panowie nie szczędzili sobie ostrych słów w ostatnich miesiącach i awantura wisiała w powietrzu. Będzie to pożegnalny pojedynek Najmana, który zdecydował się zakończyć karierę sportową.

W oktagonie zobaczymy także patogwiazdę polskiego internetu Martę Linkiewicz, która coraz odważniej poczyna sobie w kolejnych pojedynkach. Jej przeciwniczką będzie inna kontrowersyjna celebrytka, prywatnie ukochana boksera Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk.

To nie koniec atrakcji dla sympatyków Fame MMA. W klatce zaprezentuje się także wschodząca gwiazda polskiego YouTube i uczestniczka bijącego rekordy popularności programu stacji TVN “Top Model”. Karolina Brzuszyńska zdobyła sławę m.in. dzięki swojej… partnerce.

Nowa gwiazda polskiego internetu stoczy walkę podczas Fame MMA 8

Karolina Brzuszyńska cieszy się rosnącą stale popularnością za sprawą swojego kanału na YouTube o nazwie “Power Girls”. Prowadzi go wspólnie ze swoją narzeczoną Agnieszką Skrzeczkowską. Homoseksualna para zyskała sympatię widzów publikująć materiały natemat swojego związku oraz życia prywatnego. Działa aktywnie także w mediach społecznościowych, gdzie pojawiają się nieraz odważne zdjęcia.

Ostatnio Polacy mieli okazję oglądać obie panie podczas jednego z odcinków popularnego show “Top Model” emitowanego przez stację TVN. Większy sukces odniosła tam partnerka zawodniczki, która już za niespełna miesiąc wejdzie do klatki Fame MMA.

Nie znamy jeszcze personaliów rywalki Karoliny Brzuszyńskiej, jednak musi ona być gotowa na nie lada starcie. Youtuberka posiada czarny pas w Taekwondo i ma za sobą już oficjalny debiut w oktagonie. Wystąpiła podczas fali FFF.

- Jest na pewno troszkę stresu bo to jest dla mnie coś nowego, ale mam oswojenie ze sportami walki. Wcześniej dzięki Taekwondo nabrałam swobody psychicznej, spędziłam prawie piętnaście lat treningu na macie i dzięki temu czuje się dosyć komfortowo jeśli chodzi o samą rywalizację. Jest to jednak duże wydarzenie sportowe więc ten stres się pojawia - zdradziła w rozmowie z “Super Expressem”.

Fame MMA

Fame MMA

Fame MMA

Źródło: Instagram, YouTube

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News